2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تازه اول صبح هم همه رو بیدار میکنه بهانه های الکی

دیگه تو همسایه ای گرفتاری. انقد بگو نه و بهونه بیار تا دبگه نگه.تو رو نمیدونم اما من اصلا حوصله این جمعا رو ندارم و ترجیح میدم به کارای خودم برسم

2728
تازه اول صبح هم همه رو بیدار میکنه بهانه های الکی

چ بد نمیشه خونه تون از اونجا بره؟؟

دوستای گلم حدس زدم شناسایی شدم این کاربری رو میترکونم با اسم دخترم مجددا عضو میشم 
دیگه تو همسایه ای گرفتاری. انقد بگو نه و بهونه بیار تا دبگه نگه.تو رو نمیدونم اما من اصلا حوصله این ...

دقیقا منم اگه دعوت کنن میرم چون احترام میزارم اما بدون دعوت جایی نمیرم. فک نمیکنه یه تازه عروس احتیاج ب خواب.  بیرون‌ کارهاش برسه واینکه دانشجوام

اره خوب من برونگرام. کلا رفت و امد رو دوست دارم. چند روز پیش دعوت بودیم خونه یکی از فامیلهای دور همس ...

اخ میدونی خودت طبق برنامت میری نه اینکه کارداشته برنامه خودتو داشته باشی هی الکی ازت انتظار داشته باشن بری درک نکنن که اقا حتما این برا خودش برنامه داره خب 

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭
اخ میدونی خودت طبق برنامت میری نه اینکه کارداشته برنامه خودتو داشته باشی هی الکی ازت انتظار داشته با ...

اره خوب مامانمم با زن داداشهام هماهنگ میکنه. مثلا میگه می یاین بریم اونام اگه دوست داشته باشن میرن اگرم نه که خودش میره.منم خودم دوست دارم. چند روز دیگه میخوام برم خونه دختر عموی شوهرم دیدن بچه شون که تازه به دنیا امده

اره خوب مامانمم با زن داداشهام هماهنگ میکنه. مثلا میگه می یاین بریم اونام اگه دوست داشته باشن میرن ا ...

اره دیگ نه که انتظار داشته باشن من جوجه که میوفته پشت سر مادرش همه جا برن 

من فقط خیلی بدم میاد مهمون اومدنی دوست دارن ۲۴ ساعتی اونجا باشم منم بدم میاد یه بهونه چرتشون اینه که یهو میگن با عروسشون به مشکل خوردن 

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭

وااای من و یاد یه خاطره بدم انداختید

شوهرم شهر دیگه کار میکرد در ماه ۸ روز خونه بود

تا پاش میرسید خونه مادرشوهرم زنگ میزد پاشید بیایید خونه ما تنها نشستید چکااااار🤨🤨🤨

منم دانشجو بودم

همون ۸ روزم که شوهرم بود نصفش دانشگاه بودم ولمون نمیکرد

میرفتیم ۲ یا ۳ روز به زور نگهمون میداشت😠😠😠

آخر شوهرم دید نمیشه هربار زنگ میزد تنها نشستید پاشید بیایید میگفت بعد ۲۲ روز اومدم میخوام با زنم تنها باشم کار دارم😅😅😅🤣🤣🤣

اووونقدر این جمله شرم آور و تکرار کرد تا مامانش ولمون کرد واالله...

جلوی پسرای مجردش هی میگفت تنها می مونید خونه چکار میکنید پاشید بیایید پیش ما داداشاش سررررخ میشدن خجالت نمیکشید زنه گنده😐😐😐

2706