2726

واقعا کفرم دراومده تویک ساختمونیم... منم کلی درس دارم ترم اخرم وپروژه و تحقیق. خانه داری . اینم  هروز خونه فامیلاشو انتظار داره برم کاراشو کنم هربار مهمان میاد میگه بیا اومد میرم ولا کمک میکنم و...  باز بستش نیست میخواد هرجا بره منم بدوم برم باهاش... امروز تازه سفره گذاشتم گرسنه در زد شوهرم در باز کرد ب شوهرم میگه ب خانومت بگو دخترخالم میخواد بار کنه بریم کمکش و خدافطی خب ب من چه‌‌‌ .. نمیای گفتم ولا میبنید سرسفرم میخوایم غذا بخوریم  بفرما. میگه خب پس من میرم خواستی باز بیا بزار برسونتت شوهرت بیا بعداز غذا گفتم ن کار دارم وای خجالت نمیکشه هروز یه حرکت میزنه واییی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دخترخالش چی ؟

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭
2728
چرا میری کاراشو انجام میدی؟؟۴بار نری بهونه بیاری دیگه نمیگه

فقط وقتی مهمان داره میگه بیا میخوان ببنتت میگم خب چ اشکال داره حالا فوقش یه ظرفه مشکلی نیست اما اینکه هرجا میره خونه فامیلاش انتطار داره منم برم فک میکنه من بیکارم

شما فقط هفته ای یه بار برو خونشون  بقیشو بشین به کارای خودت برس یه مدت بعد عادت میکنن

منم درس دارم میگن خب چی داری تنهایی توخونه  شوهرت سرکاره میگم خب درس دازم پروژه دازم کار خونه اشپزی . درسته دو نفریم اما خب همینم کاره

فقط وقتی مهمان داره میگه بیا میخوان ببنتت میگم خب چ اشکال داره حالا فوقش یه ظرفه مشکلی نیست اما اینک ...

منم انتظار دارن مهمون اومد برم 

ولی من نمیرم هروقت دوست داشته باشم میرم هروقت نه نمیرم خیلی بدم میاد خب مهمون خونه تو اونده به من چه 

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭
فقط وقتی مهمان داره میگه بیا میخوان ببنتت میگم خب چ اشکال داره حالا فوقش یه ظرفه مشکلی نیست اما اینک ...

من انقدر دوست داشتم خانواده شوهرم اینطوری باشن و از خود حساب کنن و دوستت داشته باشن. اما حیف که نیستن

انقد بگو نه تا ول کنه. مادرشوهر منم هر جا میرفت میخواست منم بندازه دنبالش. یبار گوش میدادی به حرفش د ...

ن الان جدیدن میگم نمیرم  چون واقعا از کار و زندکی عقب میفتم . میگه خب تو بیرون نمیری کاش تفریح برن یا جای خوب یا بازاری جایی ک مفید باشه... میره خونه فک وفامیلش غیبت و حرف های خاله زنکی. 

ن الان جدیدن میگم نمیرم  چون واقعا از کار و زندکی عقب میفتم . میگه خب تو بیرون نمیری کاش تفریح ...

مادرشوهر منم همش به من میگه مگه چیکار داری که نمیای؟ منم جواب نمیدم. والا اصلا میخوام بخوابم مگه بابد جواب پس بدم

2706