2726

زدم مرجوعی اما سه روزه به من رنگ نزدن بیان بگیرن چکار باید بکنم تا حالا مرجوع کردید چیزی رو از دیجی کالا

وا 

باید پست کنی براشون 

کی بیاد بگیره 

دلتو بیخیالی یادش بده 💃 هر طرف که باد میاد بادش بده 💃دیروز که گذشته💃 فردا رو کی دیده💃 پس امروزو عشقه 💃 مبادا که بشینی به عشقی چشم بدوزی 💃 تو این دوره و زمونه به آتیشی بسوزی💃 اگه نخونی نرقصی خوش نباشی تو زندگی باختی 💃 اگه نخوری نریزی و نپاشی تو زندگی باختی 💃

والا ما برا مرجوعی بعد از دریافت کد میبریم پست

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باید زنگ بزنی بهشون... بگی ک نمیخوای

در کشور من زن مثل میت ب حساب است............... اگه ی روز بمن خیانت کنی...                                  مثل قبل نمیشم باهات ولی کات نمیکنم تا بمونی   ببینی بسوزی😎                                                            من سه نفرم خودم غرورم اون روی سگم... منو از خودم بپرس من برای همه یکی نیستم💪
2728

موقع مرجوعی دو تا حالت داره..یا حضوری میری تیپاکس که تو سایت دیجی کالا زده کدوم نمایندگی تیپاکس یا میزنی پیک دیجی کالا بیاد ببره روز و ساعتشم خودت انتخاب میکنی..قبلش نوعشو انتخاب میکنی وقتی تایید شد یکی از اون دو تا حالت هست یا پیک دیجیکالا میاد طبق روز و ساعتی که زدی میگیره یا حضوری میری نمایندگی تیپیاکس اگر مرجوعی با تیپاکس رو انتخاب کردی

برو تو قسمت خریدات مرجوعی روبزن علت میخواد عکس میخواد بعد یه کد میده بهت ببر پست و برگشت کن 

تازه برا مرجوعی هزینه ی پست هم ما میدیم

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹