2726
عنوان

نمی دونم چکار کنم 😕

141 بازدید | 6 پست

بعد از یه سری مشکل ها با مریضی ها و دوماه مدرسه نرفتن الان اصلا نمی تونم درس بخونم حوصلشو ندارم حالم هم بد میشه کتاب رو باز میکنم

کلاس یازدهم هستم رشتم رو دوست ندارم تغییر هم نمیشه داد اصلا نمی تونم درس بخونم فقط دلم می خواد تو کار خونه به مامانم کمک کنم رمان های معروف بخونم روی زبون مورد علاقم کار کنم😭

الان که مدرسه میرم وقتی میام دلم می خواد خودکشی کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
برو دنبال علایقت

من از همون اول دوست داشتم برم رشته هنر ولی دبیرستان هنر نزدیک نداشتیم بابام هم دوست داشت برم تجربی به خاطر همین اومدم تجربی

دهم که آنلاین بود الآنم تازه دوروزه رفتم مدرسه اصلا دوست ندارم ادامه بدم دیگه زده شدم فقط گفتم برم حداقل ۱۰ هم شده بگیرم که این دوسال رو تموم کنم ولی مشاور مدرسه با معلما میگفتن تو دانش آموز زرنگی هستی ادامه بده بابام هم رو درس خیلی حساسه

مامانم چون خودش کلاس هشتم به خاطر فوت مامانش ترک تحصیل کرد منو درک می‌کنه ولی بابام اینطوری نیست من خیلی داغونم همش گریه میکنم میگم تو میتونی ولی سر درس میرم حالم خیلی بد میشه من درسم خیلی خوب بود ولی وقتی میگرن شدید گرفتم همش سرم با فکم درد میکرد نمی تونستم درس بخونم همش هم قرص آرام بخش می‌خوردم الآنم که ترک کردم همش به خدا میگم من که نمی تونم خودکشی کنم پس فردا منو بیدار نکن

عزیزم الان هم میتونی  رشتتو عوض کنی   بروبپرس برو مدرسه تازه اول مدرسه است  .برو رشته ...

پیگیر بودم زنگ زدن آموزش پرورش گفتن الان نمیشه تغییر داد گفتم حداقل خیاطی هم باشه عوض کنم گفتن نمیشه