2737
2734

بهش بگم خوشم اومده ازش؟؟؟ تازع کات کرده دیدم تو اینستا

فقط یه دعا دارم...🌿خدا امید کسی رو ناامید نکنه:)⛓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆

دختر جان هیچی نداره طرف اونوقت تو میخای بری پیشنهاد بدی. نکن اینکار رو با خودت

تعجیل در فرج صلوات ( با ذکر و عجل فرجهم).فقط یک بار زندگینامه ووصیتنامه شهید بابک نوری هریس رو بخون.عکسشم ببین. فوقالعادس 
2738
نه. پول فردا سر بحثش. میاد.  توی این گرونی. اصلا این کارو نکن. به خاطره خودت میگم

اره درسته ولی یچیزی ذهنم درگیره اون که خونه نداره و حتی کار هم کنه نهایتش ماهی ۵تومن در بیاره خب اون پسر ایندش نمیخاد ازدواج کنه خب چیکار کمه؟؟

فقط یه دعا دارم...🌿خدا امید کسی رو ناامید نکنه:)⛓
اره درسته ولی یچیزی ذهنم درگیره اون که خونه نداره و حتی کار هم کنه نهایتش ماهی ۵تومن در بیاره خب اون ...

خندم میگیره. توی این گرونی. با ماهی ۱۰ تومان هم نمیشه زندگی کرد.  خونه ها بالا ۸۰ میلیون شده. 

عزیزم

درسته احساس مهمه

ولی رفاه مهمترالان دیگه هیچکس تو یه اتاق گلی با هیزم نمیتونه زندگی کنه)البته تو مناطق محروم همچین زندگی ای هست💔💔💔(، ولی حتی با حداقل رفاه هم ادما نمیتونن با زندگی کنار بیان.عیان کردن رفاه خیلی راحت شده.تو اینستا تو فیلما تو ظاهر مغازه ها و ساختمونا،متشینا همه دارن فریاد میزنن ببینین ما رفاخ داریم،ما مرفه تر از شماییم

مگه میشه ادم اینا رو ببینه دلش نخواد.

اصلا خودت نخوای بچه دار بشی چی..

واقعا سخته ولی بشین با منطق به ازدواج تا اخر عمرت فکر کن..

بیین چطور میگذره با کمبودها

مگه اینکه ادم سختی کشیدن باشی که بازم میگم وقتی کار به بچه میرسه شرایط عوض میشه

فقر دین و ایمون ادمم میبره چه برسه مهربونی

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰