2726

دکترم بهم گفت سندرم تخمدان پلی کیستیک دارم باید واسه درمانش چیکار کنم اصلا در مان داره من توی پریودی زیاد درد دارم ممکن مال همین سندرم باشه 

درمان نداره فقط کنترل میشه

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=2882745&slug=درمان-قطعی-تنبلی-تخمدان-و-اونایی-که-پریوداشون-بخاطر-کیست-و-پلیکیستیک-بهم-ریخته-ب&postId=97777256

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
2728

درمان نداره فقط کنترلش میشه کرد 

ب سبک زندگی خیلی ربط داره

خیلی رایجه نترس. 

ولی باید کنترلش کنی ک گیر عوارضش نیوفتی 

خیلی پیجا هست می‌تونه کمکت کنه

آره درد پریود ریزش مو جوش چاقی و فلان و بیسار هم رو باعث میشه

بلع درد شدید پریودی موهای زائد زیاد و اصلی ترینش ناباروری من سال هاست درگیرم و درمانی ندارع

ای یادگار کودکیم ای آسمون سادگیم🖤ای خاطرات اولین و آخرین دلدادگیم🖤ای عشق اولی برام دعا کن از فکرت درام🖤از اون امیدو آرزو مونده یه قلب پیر برام🖤
چرا درمان نداره 

عزیزم درمان داره

این ک میگن درمان نداره یعنی اگر رعایت نکنی برمیگرده ولی رعایت کنی جوری درمان میشه ک انگار نداری

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم

ریزش موی شدید و کم کاری تیروئید و در نهايت چاقی و اضافه وزن 

ای یادگار کودکیم ای آسمون سادگیم🖤ای خاطرات اولین و آخرین دلدادگیم🖤ای عشق اولی برام دعا کن از فکرت درام🖤از اون امیدو آرزو مونده یه قلب پیر برام🖤
چرا درمان نداره 

چون اصلا هنوز دلیل اصلی بروز این سندرم مشخص نشده

واسه همین هیچ کجای دنیا براش درمانی پیدا نشده.

اینم شانس مایه😐😊

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦
2706