2733
2734
عنوان

تو مهمونی هاتون غذا چی درس میکنید

919 بازدید | 47 پست

یه مهمون خاص غریبه دارم  تعدادشون ۱۰ نفرن چیا درس کنم

که آسونم باشه کم هزینه

زرشک پلو با مرغام خیلی خوشمزه میشه دیگه چی درس کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مرغ شکم پر

کوفته 

باقالی پلو با ماهیچه

دوستان اگر تاپیک دعوا ، حاشیه ای ، باحال ، اسکرین و از اینجور تاپیکا دیدید منم حتمااااا تگ کنیداااااا بوس بهتون😁💞💋           راستی اگر خدااآااایی نکرده روزی روزگاری من تعلیق شدم حتمااا به نی نی یار بگید برم گردونه🥰😉https://harfeto.timefriend.net/16389918687567

میتونی قیمه هم درست کنی به اضافه یه غذای خشک مثل کتلت یا سالاد ماکارونی ، لازانیا و... یه مدل سوپ به اضافه سالاد و ژله و ماست و ترشی یا زیتون 

ما را به سخت‌جانی خود این گمان نبود... 

زرشک پلو با مرغ در کنارش فسنجون یا قرمه.سالاد ماکارونی  و کشک بادمجون ژله سالاد نوشیدنی 

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2738

باقالی پلو و مرغ یا ماهیچه 

سوپ خامه ای 

پیش غذا یا کشک بادمجون یا کوکو  مجلسی 

دسر 

سالاد گرم و سرد 

تو تبریز مربا بالنگ و چندنوع مربا هم میذارن 

با خاگینه مجلسی

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
باقالی پلو و مرغ یا ماهیچه  سوپ خامه ای  پیش غذا یا کشک بادمجون یا کوکو  مجلسی  ...

چخبره داره میگه کم هزینه وراحت شما همه اینا رو درست میکنی باهم برای مهمونات یکجا 

دعا کنید منم مادر بشم به اذن خداوند
2706