2737
2734

سلام .من دخترم ۱۱ ماهشه وزنش ۷۷۰۰ .هر کاری میکنم شیشه نمیگیره .شیر خشک نان براش گرفتم نمیخوره .غذا هم فقط فرنی اونم فقط چند تا قاشق ... تو رو خدا بگید چیکار کنم شیر خشک بخوره اخه خودم سرکار میرم شیرمم کمه 

.                                              

من شیرخشک اپتامیل میدم،میخوره

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بچه اولم هم اصلا شیرخشک نخورد،دوست نداشت.بچه دومم از همون روز اول تولد شیرخشک خورد

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
2738

الان میفهمه فکر نکنم بگیره ولی تو سعیتو بکن ایشالا میگیره

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

منم پسرم ی مدت نان خورد دیگه نخورد براش بیومیل ای ار گرفتم خورد و ی نکته اینکه یکم بذار گرسنه بمونه تو پنج ماهگی دکتر به من گفت تا ۶ ساعتم شیر نخوره بچه هیچیش نمیشه بذار یکم گرسنه بشه و مورد آخر اینکه از یه سالگی بچه‌من فقط تو خواب شیر میخورد تو بیداری لب به شیر نمیزد.تو خوابم امتحان کن شاید بخوره

2706