2737
2734
عنوان

خدا به بابام یه جو عقل بده

201 بازدید | 19 پست

دوستان نیاید بگید وای نگو باباته! من بچه نیستم که به خاطر یه دعوای کوچیک ازش ناراحت شده باشم کارد به استخوونم رسونده برعکس خیلیا هم پدر و مادر رو معصوم نمیدونم و فک میکنم گاهی همین پدر مادرا بزرگترین سد موفقیت بچه هاشونن...

البته میدونم که همه ی پدر مادرا مثل هم نیستن! 

واقعیت اینه که بابام خیلی آدم رو مخیه هر چی بیشتر میگذره و پیرتر میشه از هر نظر رو مخ تر میشه

از خساست،دهن بینی و سادگی بیش از حدش در برابر مردم خود شیرینی و ناتوانیش در برابر برادراش که فاکتور بگیرم اخلاقش حالمو بدجور بهم میزنه 

امروز با مامانم رفتن تهران دکتر! بعد یه ساعت و نیم تماس گرفت که ما رسیدیم منم گفتم خداروشکر مراقب خودتون باشیداااا برگشته بهم میگه مشخصه چه قدر خوشحالی که دکمون کردی!( خدا شاهده نه خوشحال بودم نه هیچی، تازه هم دلتنگ مامانم میشم هم نگرانشم) 

سری پیش هم که رفته بودن دکتر چند روز  بعد که برگشتن بهم تهمت زد گفت ماشین منو بی اجازه بردی بیرون باهاش تصادف کردی و... وادارش کردم دوربینارو چک کنه که چک کرد و دید همسایه مون زده به ماشین ما و ماشین اصلا تکون نخورده 

چیکار کنم از دست این ادم زبون نفهم رو اعصاب؟باور نمی‌کنید گاهی رفتارش باهام طوریه که انگار قاتل باباشم!

لطفا نگید ازدواج کن چون فک میکنم ازدواج راه حل منطقی برای فرار از مشکلات خونه و از دست پدر نیست نمیخوام از چاله دربیام بیفتم تو چاه

ای مرغ گرفتار،بمانی و ببینی آن روز همایون که به دنیا قفسی نیست

جز مدارا کاری از دستت برنمیاد متاسفانه

ادمارو نمیشه عوض کرد

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بااین اوصاف یابایدازدواج کنی یا مستقل شی

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تحمل کن

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

بزن باباتو بکش😐

یا صب کن کار خوب پیدا کن مستقل شو برو دگ راه دیگ ای نبود 

به امید اون روز که همه بالاتر از اینا ببیننم 👐😎کاربر پسرم🚶‍♂یه ادم عجیب غریب😴 دیونه رپ مخصوصا رپ تهاجمی امریکایی 👊🌈🔥                                    🛹skateboard rider
2738
بزن باباتو بکش😐 یا صب کن کار خوب پیدا کن مستقل شو برو دگ راه دیگ ای نبود 

نمیخوام مرتکب قتل بشم عزیزم 

مستقل که نمیتونم بشم با این اوضاع گرونی

پس یابایدصبرکنی یای کیس خوب شدازدواج کنی منم مثل تو بودم 

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
ازدواج کن ولی نه به خاطر فرار از خونه پدری یه مورد خوب و معقول و مناسب پیدا کن ازدواج کن

خواستگاری متناسب با استانداردام ندارم آخه!

اغلب لنگه ی بابامن

شما ازدواج کردی؟ خوشبختی؟ 

ی بارشکست خوردم ب خاطرهمین عجله هاوفکرفرارازخونه باردوم خیلی دقت کردم وباشناخت درست انتخاب کردم شکرخداراضیم 

2706