2726
عنوان

یماهه عروسی کردم اما واقعا خستم💔

2547 بازدید | 107 پست

سلام ، یسری حرفارو نمیشه به آشنا و دوست زد ، مجبورم به شما که غریبه اید بگم 

من یک ماه پیش عروسی کردم ، منو همسرم با عشق ازدواج کردیم و همو دوس داشتیم 

خانوادم قبلا سر وزن همسرم ایراد گرفتند اما چون دوسش داشتم پافشاری کردم 

الان همسرم روز به روز داره چاق تر میشه!!

دیگه خیلی خستم 

من لاغرم ، همسرم چاقه ، خب با دوستامون بریم بیرون میبینم از نظر جثه به هم میان ، من نه 

به خدا نه حسودی میکنم و نه از همسرم بدم اومده ، من خیلی دوسش دارم ، خیلی 

ولی به خدا این مشکل اذیت کنندست ، قبلا دو ایکس لارج میپوشید الان چهار ایکس!! 

نمیدونم چیکارکنم 

بهش هم بارها گفتم از من ناراحت شد ، به خدا بد نگفتم ، گفتم باید برات غذای رژیمی درست کنم ، چاق شدی یکمی 

و از من ناراحت شد!

یهفته پیش گفت میخوام برم باشگاه ، نمیدونید من چه ذوقی کردم ، اما نرفت

دیگه خستم خیلی خستم 

میاد از سرکار بوی جوراب میاد من خیلی سر نظافت حساسم ، هررر روز یه جوراب تمیز میدم بپوشه ولی وقتی وارد خونه میشه خونه پر از بو میشه ، اصرار میکنم پاهاتو با آب گرم بشور هم خودت راحت شی هم بوی پاهات بره ، میگه خستم 

میگم بریم مسواک بعد بخوابیم ، راضی نمیشه ناراحت هم میشه

میگم برو حموم اصلا باهم بریم حموم ، راضی نمیشه 

به خدا دیگه خستم به خدا دارم با گریه مینویسم نمیدونم چیکارکنم

کمکم کنید

بارهاو بارها بهش تذکر بده

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قبل ازدواج راجع ب وزنش حرف زدین

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2728

اینایی که گفتی رو داداشه منه هنوز زن نداره هر بار بهش میگم دیگه بزرگ شدی به خودت برس دو روز دیگه اینا مهمه تو زندگیت جوابمو نمیده

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨

حق داری عزیزم واقعا سخته

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که زندگی بهت یاد داده چیه میگم هرجای زندگی حالت با کسی و چیزی خوب نبود ترکش کن. مهم نیس تا کجا پیش رفتی. مهم نیس چقد زمان گذشته. میگم هیچ وقت برای ترک مسیر و آدم اشتباه دیر نیست. میگم هیچی توی زندگی مهم تر از این نیست که حالت خوب باشه. هیچ چیزی و هیچ کسی ارزش آزار دیدن رو ندارهمیگم اولویت زندگیت حال خوبت باشه. چون یه جایی وقتی به گذشته نگاه می کنی می بینی سر آدما و اتفاقاتی اذیت شدی که حالا هیچ جایی تو زندگیت ندارن..
قبل ازدواج باید حرف می‌زدین باهم  چند کیلوئه

عزیزم خیلی حرف زدیم ، ما دوسال دوست بودیم من گفتم روی وزنت کار کن ، خیلی لاغر شد ، عقد که کردیم لاغر لاغر بود ، الان خیلی 

نمیدونم به خدا چند کیلوعه ، اما ۱۳۰ اینجور میرسونه

این شرایط و معیارها رو نمیشد قبل از ازدواج تعیین کرد؟

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦
2706