2204
2217
حالا رلمو بگین چیکاره میخوره 

مدیر شرکت کاش گوشش و سوراخ نمیکرد 

لایک نکن. خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد، باید به چپت باشد و کاریت نباشد😂                                  ز تمام بودنی ها تو همین، از ان من باش که به،  غیر با تو بودن دلم، ارزو ندارد. دوست دارم مرد نظامی من💜💜💜👮‍♂️👮‍♂️👮‍♂️

عاشقش شدم 

اووووف چ ژذابه لنتیییی

دوستان اگر تاپیک دعوا ، حاشیه ای ، باحال ، اسکرین و از اینجور تاپیکا دیدید منم حتمااااا تگ کنیداااااا بوس بهتون😁💞💋           راستی اگر خدااآااایی نکرده روزی روزگاری من تعلیق شدم حتمااا به نی نی یار بگید برم گردونه🥰😉https://harfeto.timefriend.net/16389918687567

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

کافه دار😂

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟!           توجههههه توجههههههه  ❌ تیکر بارداری نیست بوخدا    بلاخره با دعای نی نی سایتیا منم عروس شدم🤣😍😍میشه دعاکنید از انتخابم پشیمون نشم🥺من خیلی سختی کشیدم‌توی زندگیم😭    دخترای مجرد که دوست دارن ازدواج کنن این کار و انجام بدن ان شاءالله حاجتشون روا میشه...چله سوره حشر هدیه به حضرت زهرا وشهید دانشگر🥰😍مطمئن باشید جواب میگیرید❤التماس دعا
2240
آبجی زن داداچ نمیخای🥺

اتفاقا میخام ولی متاسفانه از ازدواج فراریه🤦🏻‍♀️😂

کاربری چهارم.     https://abzarek.ir/service-p/msg/234464   میگن تو سمو بکن تو بدنت سرنگ از ما ،که سرت پایین باشه و نزنی بلند فریاد !عین شاخه ی درخت که خورده کتک از باد،میزنن بال جوونی که باشه بلند پرواز...پنچریم همه توی این مسیر پر از سنگ گرسنه افتادیم رو یه جزیره پر از گنج!توصیم اینه بهتون زنجیر بلندتر ببندین به قلباتون جای دستگیر هنرمند!اینجا برا نفس کشیدنم ظوابط میخایم مهم نی برا کسی که تو داری سواد زیاد اصلا حال منو و تورو نمیفهمه که نفس گرمی ک میاد از پشت طلاعه سیاه!مگ چندسال دیگه هستیم کنار این زمین که با تیرکمون از آسمونم ستاره میزنیم؟مگه چی بهمون میرسه از دام این فریب که تو این جاده ی تاریک براهم چاله میکنیم؟خورد میشی آروم آروم یهو میشکنی وقتی احساست نمیزاره بکنی از این خاک!یجایی میبری قیدو میزنی با خودت میگی دیگه وقتشه بپری از این خاک ....!
2238
اتفاقا میخام ولی متاسفانه از ازدواج فراریه🤦🏻‍♀️😂

بپرس از ببین گوشی قیمتش اومده پایین یا رفته بالا میخوام بخرم 😂

لایک نکن. خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد، باید به چپت باشد و کاریت نباشد😂                                  ز تمام بودنی ها تو همین، از ان من باش که به،  غیر با تو بودن دلم، ارزو ندارد. دوست دارم مرد نظامی من💜💜💜👮‍♂️👮‍♂️👮‍♂️

رلت چقد شبیه آیدینه

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی(جانی دپ)👌
2239

سرباز😁

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
😑😑😑😑نه خشک شویی اقا مردکه نباید همش بخنده 

وایی🤣🤣

شرمنده.این اومد به ذهنم😂

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Bir gün tüm hayatın gelecek.Gözlerinin önünden geçer,Yani görülmeye değer bir şey yap
2241