2733
2739
عنوان

فکر کردن به گذشته 😞

131 بازدید | 13 پست

من چرا اینجوری شدم 😭😭😭😢 همش به گذشته فکر میکنم😞 با اینکه خاطره خاصی ندارم ولی همش بهش فکر میکنم 😞😢 مثلا پارسال فلان روز اون فیلمو دیدم اون کتابو خوندم و... دوست دارم بازم تکرار بشه 😭😭یا امسالم انجامش بدم 😭😭🤦🏻‍♀️میدونم خیلی عجیبه ولی کسی هست مثل من باشه؟😞 دیگه مغزم داره میترکه 😭😭😭😭  

چیکار کنم دیگه بهش فکر نکنم 😢

🤭 اگه کتاب و فیلم و سریال تخیلی خوب سراغ دارین بهم معرفی کنین مرسی از شما 😘❤🌺 اگه می‌خوایی منو قانع کنی لطفا بدون اعتقادات مذهبی و توهین قانعم کن😗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به آینده و  مسیر پیش رو فک کنید

نمی تونم

🤭 اگه کتاب و فیلم و سریال تخیلی خوب سراغ دارین بهم معرفی کنین مرسی از شما 😘❤🌺 اگه می‌خوایی منو قانع کنی لطفا بدون اعتقادات مذهبی و توهین قانعم کن😗
2738

من البته اون موقع ها روزای خوبی داشتم دلم میخواد تکرار میشدن

فک میکردم همه چی بهتر میشه اما شرایط قبلمم شده برام آرزو 😢و شاید چیزی که میخوام هیچ وقت نشه 

برا همین خیلی به گذشته فک میکنم 

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️

منم به ادما اکیپ قبلیم موقعیت قبلیم.. خعلی خفنتر بود تا الان ک تنهام و منزوی همه چی خراب شده کاش برمیگشتم سالای قبل 😐🚶‍♂️

به امید اون روز که همه بالاتر از اینا ببیننم 👐😎کاربر پسرم🚶‍♂یه ادم عجیب غریب😴 دیونه رپ مخصوصا رپ تهاجمی امریکایی 👊🌈🔥                                    🛹skateboard rider
من البته اون موقع ها روزای خوبی داشتم دلم میخواد تکرار میشدن فک میکردم همه چی بهتر میشه اما شرایط ق ...

قسمت مسخرش اینجاست که اون خاطره هیچ چیز خاصی نداره 

سعی کن تو حال باشی وگرنه اینجوری داغووون میشی بعدا  اول یکم تمرکز کن رو تلقین کردن که زمان دیر ...

سعی میکنم

ممنون