2737
2734
عنوان

توی سریال جزیره بیماری صحرا چیه؟

307 بازدید | 10 پست

؟؟🤔🤔

یه لحظه ای وجود داره که می تونیم زمین رو نجات بدیم و به جای بهتری تبدیلش کنیم و اون لحظه الان هست آب حیات زندگی ، طرفدار محیط زیست

صحرا مریض نیس

ارشد مریضه 

تمام راهی که برای تو با دلم رفته بودم را ،حال مجبورم با عقلم برگردم 💔🙂💔   قهرمان گاو بازی اونی نیست که با گاوا سرشاخ میشه اونیه که خوب جلوشون جا خالی میده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صحرا مریض نیس ارشد مریضه 

نه خب توی قسمت اول امیر حسین به صحرا گفت قرصاتو خوردی

یه لحظه ای وجود داره که می تونیم زمین رو نجات بدیم و به جای بهتری تبدیلش کنیم و اون لحظه الان هست آب حیات زندگی ، طرفدار محیط زیست
2728
صحرا نبود اون پسره مریضه

نه 

امیر حسین به صحرا گفت قرصاتو خوردی

نه خب توی قسمت اول امیر حسین به صحرا گفت قرصاتو خوردی

شاید منظورش آرامبخش بود 

چون من تا قسمت ۶ نگاه کردم دیگ چیزی ندیدم که بگه صحرا مریضه 

تمام راهی که برای تو با دلم رفته بودم را ،حال مجبورم با عقلم برگردم 💔🙂💔   قهرمان گاو بازی اونی نیست که با گاوا سرشاخ میشه اونیه که خوب جلوشون جا خالی میده
شاید منظورش آرامبخش بود  چون من تا قسمت ۶ نگاه کردم دیگ چیزی ندیدم که بگه صحرا مریضه

آهان حالا قسمت های بعد معلوم میشه

2738