2733
2739
عنوان

کار در منزل برای دانشجو

127 بازدید | 7 پست

سلام به همگی.وقتتون بخیر.

من امسال وارد دانشگاه شدم و یک عدد ترم اولی میباشم😁راستش دوست دارم هرچقدر هم کم اما دیگه دستم تو جیب خودم باشه؛شما سایتی یا پِیجی یا جایی سراغ ندارین که مناسبم باشه؟

زبان انگلیسیم خوبه و تایپ هم اوکی ام.حقوقش زیاد مهم نیست ؛فقط دوست دارم در طی دوران تحصیلم برای کوچکترین چیزا؛از خانوادم پول نگیرم.ممنون

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
کار بیرون خونه چرا پیدا نمیکنی؟  اونجوری تو اجتماعم هستی

راستشو بخواین خودمم خیلی دوست دارم که کارم بیرون از خونه باشه ؛حالا امشب اولین شبی هستش که جدی دارم راجب سر کار رفتن فکر میکنم ؛ولی نمیدونم برای کار حضوری باید از کجا شروع کنم .

به خانوادمم نگفتم هنوز تصمیم رو ؛از این تیپایی هستن که میگن در طول تحصیل ما هزینت رو میدیم؛لیسانس که گرفتی برو برای خودت کار کن.

ولی خب خودشونم اینو بگن؛من دیگه روم نمیشه زیاد ازشون درخواست داشته باشم.

دیگه خودتون در جریان هزینه ها هستین.

حرفمم ممکنه یکم مسخره بنظر برسه ولی نمیخام کسی حتی از اعضای خانوادم؛تا اولین حقوقم رو نگرفتم،بفهمن که سرکار میرم.

عزیزم کار پیدا کردی؟؟

اگه نه،من مشاور نفیسم.والا من خیلی وقت پیش میخواستم برم تو کار این خانما انقد بد گفتن پشیمون شدم.متاسفم برا خودم انقد عقب انداختم خودمو.

این کار سرمایه اولیه نمیخواد.ثبت نام رایگانه.والا هرجا دیدی موقع ثبت نام پول میخان شک کن.کارمون فروش لوازم بهداشتی درمانی مراقبتی هست.درکنارش پورسانت شرکتی داره.محیط کاملا زنونه و کار از تو خونست

اگه خواستی بیشتر توضیح بدم

اگه کارتوخونه 😍میخوای تاپیکامو ببین.😘👌
2738