2726

چندبار پرسیدم خانومای وارد ب رنگ‌مو جواب بدین لطفا

میگم موهام هایلایت تیکه ای با فویل داراوردم یه ماه پیش زمینه اش قهوه ای هایلایتشم دکلره بود الان کدر شدن میگم‌چ رنگساژی بذارم قشنگ بشه ک ب زمینه قهوه ایش بیاد؟توروخدا جواب بدین چندبارم پرسیدم.....

فقط 32 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا امام رضا اومدم پابوست..دکترا بهم گفته بودن این ماه به بارداریم امیدی نیست...ازت نی نی سالم خواستم...برگشتم خونه ...چندروز بعدش بی بی چکم مثبت شد🥺🥺🥺اگه این اسمش معجزه نیست پس چیه؟؟ انشاالله که این دفعه دیگه صدای ضربان قلبش رو میشنوم به امید خدا....

ارایشگر دریا رو تگ کن

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ارایشگر دریا رو تگ کن

اسم کاربریش همون دریاس؟میشه شما تگ‌کنی ممنون‌میشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا امام رضا اومدم پابوست..دکترا بهم گفته بودن این ماه به بارداریم امیدی نیست...ازت نی نی سالم خواستم...برگشتم خونه ...چندروز بعدش بی بی چکم مثبت شد🥺🥺🥺اگه این اسمش معجزه نیست پس چیه؟؟ انشاالله که این دفعه دیگه صدای ضربان قلبش رو میشنوم به امید خدا....
2728
نیدونم تونن سرچ کن ببین رنگایه مختلف رو

میزنم منظورمونمیفهمه گوگل

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان۵ دودی زیتونی خشگلش میکنه

زشت نشه کنار قهوه ای

1
5
10
15
20
25
30
35
40

@آرایشگر_دریا    

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

۵یا ۶

شکلاتی بذار سریع بشور تیره نشه

«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»«خدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود»امیدوارم همینقدر قشنگ براتون بخواد❤🌱خدایا صلاحتو با حاجت دل من یه گره کور بزن❤️
زشت نشه کنار قهوه ای

ن من امتحان کردم خودمم تو ارایشگا شاگردی میکنم 

شماره ان ۵ دودی زیتونی بدون دکرله هی قهوای میشه تکه های هایلایتتم نسکافه ای و زیتونی خوش رنگ در میاد

حالا بازم خواستی سوال کن از ی ارایشگر دیگه 

رنگ زیاده

شکسته اما قوی تر از همیشه💪 واس پرواز کردن، اول باید سقوط کرد.