2726
عنوان

روانپزشک تهران

505 بازدید | 9 پست

خانوما شما روانپزشک خوب تو تهران می‌شناسید؟

من روانپزشک قبلیم فوت کردن داروهایی که میخوردم تموم شده الان وضعیت روحیم خیلی افتضاحه

اگر روانپزشک خوب می‌شناسید معرفی کنید لطفا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چه مدت تحت درمان قرار گرفتید؟  داروهایی که بهتون میداد چطور بودن می‌شناسید بگین با دارو های خ ...

مشکلم اضطراب بود ضعف شدید جسمی گرفتم چندماه تا رفتم پیش ایشون که دارویی اضافه کرد خداروشکر خوبم از رفتنم پیشش سر یکماه خوب میشه ادم

2728
مشکل شما چیه اگه دوست دارین بگین و اسم داروها و دکترتون

عزیزم من وقتی عصبی میشم بچه هام رو کتک میزنم و با همسرم دعوا میکنم حتی میخواستیم طلاق بگیریم

پیش دکتر ایروانی میرفتم که فوت کردن و داروهام هم کپسول بود 

ببین ی روانپزشک هست برای من خیلی خوب بودن 

مشکلمم اضطراب شدید و وسواس بود و الان خیلی بهتر شدم و واقعا راضیم تشخیصشون خیلی خوبه خیلیم خوب وقت میزارن دکتر فلاح زاده من این ویژگشونو خیلی دوست داشتم ک برای مراجع وقت  میزارن ‌‌‌‌‌‌‌‌قشنگ... حالا من شمارشونو میزارم ایشالا ک برات مفید باشه

شمارشون : ۲۲۵۷۹۸۸۳

من خیلی استرس و اضطراب داشتم همیشه داشتم اذیت میشدم دیگه رفتم پیش روانپزشک دکتر بابک ثابتی خیلی تاثیر داشت برام الان خداروشکر خیلی بهتر شدم و بسیار دکتر خوبی هستن خیلی وقت میذارن برای مراجعه کننده هاشون این خیلی برای من با ارزشه شماره تماسشو برات میذارم 02188602690

عزیزم بهترین روانپزشک تهران دکتر فرامرز ذاکری هستن که واقعا بهترین داروها و درمان هارو دارن . من خودم بیماری پانیک دارم و به شدت چند سال پیش زندگی برام جهنم شده بود الان خداروشکر عالی هستم و تحت کنترل