2410
2553

اصلا میشه؟ آخه یه جورایی وقت و حوصله باشگاه رو ندارم بیشتر دوسدارم توی خونه ورزش کنم فقط هم شکم پهلو دارم یه مقدار . دوسدارم آبشون کنم . چه وسیله های خوبه ؟ حلقه واقعا تاثیر داره؟ حلقه یک کیلویی به بالا مشکل ایجاد نمیکنه؟

من بادرازونشست ورقص عربی وحلقه زدن آبش کردم

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

حلقه و درازنشست

بیشتر هم حلقه 

10سالی هست که کلا شکم نیوردم و رو همون وزن ثابت موندم 

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩

من خودم با حلقه لاغر کردم واقعا تاثیر داره . دور شکمتو اندازه بگیر .یک ماه ورزش کن(حلقه و پلانک و ...) بعد از یک ماه دور شکمتو اندازه بگیری ذوق میکنی

تیکر رسیدن به عشقمه☺
2714
تایم حلقه رو بگو هرروز میزنی 

نه

یک سال زدم ،دیگه نزدم 

هر روز 1ساعت میزدم 

الان پیاده روی میکنم 

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩
چقدر طول کشید عزیزم . روزی چند ساعت ورزش میکردی

دوروبر۶ماه روزی۱ساعت 

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
حلقه ساده یا اینا که حالت برجستگی روش هست؟

ژله ای هست و بزرگ نه

ضرر داره

ساده بود

2706