2726
عنوان

کیا مستقل زندگی می کنند

368 بازدید | 36 پست

دوستان از سختی هاش و دردسرش بگين 

مامانم گیر داده باید مستقل باشی

عین حوو میمونه

فقط بلد اشک منو در بیاره

کافی یه حرفی بزنم،،،سریع جبهه میگیره

درامدم ماهی یک تومن،،،فقط میتونم یه خونه

پایین ترین نقطه شهر با فروش طلا رهن کنم

خب چرا پانسیون نمیری؟

من پانسیون کارمندی بودم

اونم رهن و اجاره میخواست

اما بهتر بود حداقل

تو محله خوبی بود

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مستقل یعنی چی !؟

کامل یعنی

خوب من مستقل زندگی میکنم اما بیشتر مفهوم تنها رو داره😂😂😂😂😂😂

بنظرمن عشق بالاتر از غرورمثلا خودِ من بارها شده ك بخاطر عشقی ك به پیتزا داشتم غرورمو زير پا گذاشتم و گفتم تورو خدا يه یتیکشم به من بدين😜 🍕🍟🍷
خب چرا پانسیون نمیری؟ من پانسیون کارمندی بودم اونم رهن و اجاره میخواست اما بهتر بود حداقل تو محل ...

پانسیون رهن و اجاره ی نیست کع

پانسیون کرایه اول 

یعنی وارد بشی هر چقدر کرایه باشه اول میدی و بعد مستقر میشی 

این میشه پول پیشت که البته همون کرایه اس 

مثل کشورهای دیگه فقط ایران رو دیدم پول پیش میگیرن چندتا کشوری که زندگی کردم به صورت کرایه اول بود 

بنظرمن عشق بالاتر از غرورمثلا خودِ من بارها شده ك بخاطر عشقی ك به پیتزا داشتم غرورمو زير پا گذاشتم و گفتم تورو خدا يه یتیکشم به من بدين😜 🍕🍟🍷
پانسیون رهن و اجاره ی نیست کع پانسیون کرایه اول  یعنی وارد بشی هر چقدر کرایه باشه اول میدی ...

جایی که من بودم پول پیش میگرفتن و هر ماه اجاره 

تا جایی که میدونم همه پانسیون ها اینجوری هست 

اره ایران پول پیش رو میگیرن 

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩
2706