2733
2734
عنوان

نه خانوادم راه میدن منو خونشون نه میتونم اینجا بمونم

| مشاهده متن کامل بحث + 787 بازدید | 45 پست
چون با بردارش نمیشه حرف زد اخلاق سگ داره 

خب چرا رفتی تو خونه همچین آدمی که فردا پسفردا یه مشکلی پیش بیاد حتی نتونید حرفی بزنین 

گر فلک با من نسازد چرخ را وارون کنم 💪   هی ذلیل بشی روزگار...
😑اینجور که شما گوشی دست گرفتی به همه زنگ وپیام میدی بهتر از این هم نمیشه  وقتی پای دیگران روب ...

قبول نمیکنه میگه تو زیاده خواهی . چی میشه بریم کمد دبواری رو بعدا بزنیم میگه مگ خودت نمیگفتی ی خونه ۵۰ متری داشته باشم دیگ هیچی نمیخوام گفتم اره اگ ب اسم تو باشه بدون کابینتم میرم میشینم ولی وقتی اینجام مستاجرم اونجام . چ فرقی میکنه برام . بعدشم اینجا مستاجر بودنی قرار داد میبندم و مدرک دستمه چقدر پول دادم ب طرف ن خونه داداشش ک مدرکم نمیده بهم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نمیدن رسید حرف رسید بیارم بعنی طلاق

بیخود کردن.رو مخ شوهرت کار کن.اروم و نرم

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
2738
چ ربطی داره همون شوهر ک میگه تو زیاده خواهی ۲۰۰ بده دست زنش بمونه شاید بچه تو خونه ی چیزی خواست

من اصلا حقو به شوهرت نمیدم بله وظیفشه به زنش پول بده میگم یه پس انداز همیشه داشته باش که این مواقع زبونت دراز باشه جلوش منتشو نکشی

هنوز نرفتبم ک . من هزار بار ب شوهرم گفتم گوش نداد

ای بابا

پس دنبال یه بهانه بگردین که پوله از بردارش بگیره یا بگو تا مرتبش نکنه نمیرید اونجا بنظرم همون دعوا راه بندازی تو خانواده شوهر راحت تر به خواستت میرسی ولی فکر قهر رفتن نباش فقط شوهرتو تهدید کن

بعضی شوهرا واقعا زبون نفهمن بیشتر تا اینکه فکر خودشون باشن فکر خانواده پدر مادریشون هستن

گر فلک با من نسازد چرخ را وارون کنم 💪   هی ذلیل بشی روزگار...
من اصلا حقو به شوهرت نمیدم بله وظیفشه به زنش پول بده میگم یه پس انداز همیشه داشته باش که این مواقع ز ...

پس اندازمو مامانم دستور داده بود گذاشتم تو حساب مامانم تو شهر مامانم اینا

شوهرم مثل سگ ازشون میترسه

مشکلتو فقط باید با همسرت حل کنی الان همه فهمیدن قضیه چیه و ممکنه کار یاد شوهرت بدن با محبت همسرتو راضی کن یا بدون کابینت برین بشینین یا برین یه جا دیگه یه طوری مشکلتونو حل کنین 

به نظرم شاید گاهی وقتا نسبت به بقیه چکشی کار کردن (قاتدار داشتن ومحکم بودن) خوب جواب بده ولی وقتی جلوی بقیه نشون بدی با همسرت مشکل داری (حتی اگه واقعا داشته باشی) مشکلات بیشتر میشن.

باید با همسرت یک تیم باشی و بتونی باهاش به نتیجه برسی واگرنه اون بچه هم قطعا اذیت میشه و آسیب روحی میبینه

اللهم عجل لولیک الفرج ❤ دختری از تبار کویر ترمنتیکا... شهر باستانی تمدن و تدین که خواستگاه علم و معرفت عمیق شد و بانوی کرامت و شفاعت رو در درون قلبش حفظ کرد تا زمانی که حق آشکار بشه و کامل ترین انسان از پشت پرده خارج بشه... اون زمان بانوی آب و آینه بازخواهد گشت و مشتاقم که سرورم، بانوی شهر باستانی ام رو ملاقات کنم! #باافتخار_قمی_ام20 سالمه و یه توراهی خوشگل دارم که توت 🍓 فرنگی منه 😍 خیلی خوشحالم که با وجود سن کمم کلی چیزهای خوب یاد گرفتم که به کوشولوم یاد بدم! 😊 از خداجونم ممنونم که من رو لایق دونست بهم لطف کرد امانت خودش رو درون کالبد من قرار داد 🌹 از ته قلبم برای همه نینی سایتی ها خیر میخوام... ادعایی نیست ولی به لطف مطالعات دوره نوجوونی یه چیزایی بارمه بهم میگن مشاور خوبی ام کسی دوست داشت میتونه درخواست دوستی بده دردودل کنه میتونم مثل یه دوست خوب بدون قضاوت بشنوم و در حد عقل خودم کمک کنم. ازتاپیک پربازدیدا خوشم نمیاد 😒
چون با بردارش نمیشه حرف زد اخلاق سگ داره 

پولتو نده که به اسم یه نفر دیگه خونه بخرن، دنیا بالا و پایین زیاد داره. خیلیا همینجوری پولشون هاپولی شده. بگو اگر خونه میخرین دنگی کنین اگه پول ما به یک ششم هم برسه اونو به اسممون بزنین حتی چک و سفته هم قبول نکن. من پسرداییم و دخترداییم خونه خریدن با هم بعد داماده زرنگی کرده بود زده بود به اسم خودش . پسر داییم هم ناچارا رفت نشست تو زیر زمین خونه. در نهایت داماده گفت پولی که اون زمان بهم دادی رو قرض در نظر میگیرم برمیگردونم

من شراکتی خونه نخریدم. اوووو اونقدر ازین قضایا دیدم با اینکه زیادی شلوغ کردی ولی آفرین همین که ساکت نموندی بازم خوبه

شوهرتو شیرفهم کن بفهمه کجای کاره، احتمالا شوهرت تو رودربایستی مونده. 

براتون دعا میکنم، کامنت بزارین تاپیک دعام🦋
2706