2733
2734
عنوان

عکس خواستگارم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1628 بازدید | 84 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه نظامیان خشک نیستن بخدا.دیدم خانمهای بعضیا آزاد پوشش دارن

بله درسته.ولی یه روحیه خشک حالتی دارن اکثرا🤔یه جور ابراز احساسات براشون یکم سخته

همه مجبور حکم تقدیریم کرد و ناکرد اختیاری نیست
عزیزم اشنایی قبل ازدواج لازمه. اگ واقعا میخوای باهاش ازدواج کنی باهاش حرف بزن کم کمش ۵ ماه. با اط ...

خانواده من الآن به خاطر کنکور اجازه نمی دن من حتی برم بیرون 🤦

بعد اجازه آشنایی بدن ؟

دلیل اصلیم همین زیر نظر خانواده ها بودن هست 

اگر زیر نظر خانواده هابود مشکلی نداشتم 

اونم گفت بگو 

من نگفتم چون هرگز یعنی حتی ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌نیم درصد خانوادم اجازه نمی دن به خواستگار فکر کنم 

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه
2731
2738

اسی عکس خودتم بزار ببینیم به هم میایید اصلا

سخت نگیرید,خبری نیست✅‌                          ‌           مسافر بینهایت                                                                 میروم تا همه عمر به خود تکیه کنم..                                                                  
بله درسته.ولی یه روحیه خشک حالتی دارن اکثرا🤔یه جور ابراز احساسات براشون یکم سخته

نیست

این خودش کشت از بس گفت دوستت دارم و... 

وقتی کسی دوستت داشته باشه برات ابرازش می کنه ربطی به شغل نداره 

طرف روانشناس هست اما بروز نمی ده احساساتش رو 

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه
یعنی واقعا حدود ۱۸ سالته و به ازدواج فکر میکنی؟! مگه دیونه شدی دخترررررر! بعدشم شوهر نظامی؟!!! ادمای ...

کی گفته خشکن.

شوهر من نظامیه مث پروانه دورم میگرده

در ماشینو باز میکنه

تو خونه کمکم میکنه

همیشه بهم احترام میذاره

گاها بهش میگن زن ذلیل 

به چپشم نیس.

خیلی از اطرافیانم حسرت میخورن فقط

اسی عکس خودتم بزار ببینیم به هم میایید اصلا

بر می دارن 

اصلا نمی تونم بذارم 

2706