2733
2734

تاپیک قبلی زدم این سوال پیش اومد برام که 

یه مغازه میوه فروشی  چیکار کنه شما بیشتر خرید میکنی 

چ پیشنهاد میدید برای بهتر شدن میوه فروشی 

چیکار کنه چیکار نکته 

دکور مهم یا نه 

درکل نظرتون چیکار کنه بهتره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

و اینکه قیمت هر میوه رو نوشته باشن بالای هر میوه

اینکه هی بخوام سوال کنم عصبیم میکنه

و اینکه تنوع جنس زیاد باشه نه که واسه هر چیزی بخوام چنتا مغازه برم

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2738

تمیز باش مغازش قیمت مناسب بگه رو دستش نمونه اون میوه ها که یکم‌مونده زیر قیمت بگه بقیه که اوضاع مالیشون خوب نیس بتونن استفاده کنن دقیقا یه مغازه سرخیابون ماهست همیشه کثیف میوه هاش درهم پلاسیده گرون فروش جلومغازش پراز میوه های گندیده که اگه همونارو یکم پایینتر میگف قبل گندیدن میبردن 

و در آخر اینکه فاکتور تحویلم بده! و به اندازه ای که میوه میخوام بده

بعضیا میگی ۱ کیلو ولی چون میخوان جنس رو زودتر بفروشن میبینی ۲ کیلو میکشه و کم نمیکنه

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

دکور خیلی مهمه برام

قیمت انچنان مهم نیست،چون کیفیت مهم تر هست برام 

قیمت نوشته شده باشه 

اگر میوه ای درجه 3بود،اما سالم نه نابود شده😂قیمت پایین تر بذاره تا کسایی که نیاز دارن بخرن 

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩

ساعت کاری رو هم ترجیحا نزدیک صندوق جلوی چشم باشه که بتونم با زمان کار و زندگیم تنظیم کنم. بعضیا ظهر میبندن بعضیا تا ۱۰ شب بازن. آدم باید بدونه از کی تا کی مغازه هستن.

و اینکه سفارش تلفنی هم بگیرن

خیلیا پیرن یا سرشون شلوغه تلفنی سفارش میدن

آخر وقت با موتور خرید رو برسونن

2706