2737
2739
عنوان

بنظرتون پاشم غذا درست کنم ؟!؟؟؟

207 بازدید | 27 پست

بچه ها ما شام خوردیم . کشک بادمجون داشتیم من متنفرم از غذایی ک توش بادمجون باشه منم نون و ماست خوردم . حالا میخوام امشب خیلی قهوه بخورم که شب بیدار باشم درس بخونم بنظرتون برم ماکارونی درست کنم ؟! 😐شدید هوس ماکارونی کردم البته برم درست کنم مامانم غر میزنه 🙄نظرتون ؟!؟ چون اکثرا مادرین پرسیدم ببینم حس مامانم چیه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره گند میزنی به آشپزخونه بشین سرجات

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 🙄🥴
2728
آره گند میزنی به آشپزخونه بشین سرجات

وای چقدر مادرانه گفتی🤣🤣🤣🤣🤣🤣

فقط 25 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
2738

ماکارونی سنگینه بخوری خوابت می‌بره ، بعدم مامانت غر میزنه اعصابتو خورد می‌کنه دیگه درس نمیره تو مخت ، نهایتا گرسنه شدی دوتا تخم مرغ نیمرو کن

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞

من بودم این تایم رو میرفتم درس میخوندم که شب نخوام قهوه بخورم تا صبح بیدار باشم

خدایا شکرت🙏ممنون که به من یه فندق هدیه دادی قول میدم از هدیه باارزشت به خوبی مراقبت کنم.لطفا برای همه کسایی که منتظر این هدیه از جانب خدا هستن یه صلوات بفرستین🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد🌹(00/06/26)
وای چقدر مادرانه گفتی🤣🤣🤣🤣🤣🤣

چون مادرم دیگه🤣🤣

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 🙄🥴
2706