2733
2734
عنوان

اگه میفهمیدید که شوهرتون...

250 بازدید | 16 پست

اگه میفهمیدید که  نامزد یا شوهرتون قبل شما با یه دختر دوست بوده که اون دختره آشنا بوده( مثلا همسایه قدیمی شما) و کلی هم خرجش کرده و قربون صدقش میرفته( اون دختره از نظر چهره و خانواده و تحصیلات و فرهنگ از شما خیلی پایین تره) چه احساسی پیدا میکردید؟ واکنشتون چی بود؟

خودتونو لطفا تو این موقعیتی که گفتم بزارید و نظراتتونو بگید❤

قبل من بوده 

مهم نیس🚶‍♀️

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچی

برام گذشته اهمیتی نداره

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩
2731

احساس بد بهش میگفتم میرفتی همونو بگیری نه منو که تا حالا دوست پسر نداشتم

فکرها سردرگمم کرده بده راهی نشان/تا بدانم در کجایم،در کجای این جهان .شعر از خودمه چطوره؟🙃🙃ماه را گم نکنی! بین چراغانی ها💗😍لطفا برا خوشبختی و عاقبت به خیری خودمو اونی که بهش علاقه دارم یه صلوات مهمونم کنین😘
2738

خودتون می گید قبل .اگه الان در زمان شما چیزی بینشون باشه مشکله گذشته رو رها کن

من خود دلم از مهر تو لرزید وگرنهتیرم به خطا می‌رود اما به هدر، نه                           دل خون شده وصلم و لب‌های تو سرخ استسرخ است ولی سرخ‌تر از خون جگر، نه                      با هرکه توانسته کنار آمده دنیابا اهل هنر؟ آری! با اهل نظر؟ نه!                      بدخلقم و بدعهد، زبان‌بازم و مغرورپشت سر من حرف زیاد است مگر نه؟                      یک بار به من قرعه عاشق شدن افتادیک بار دگر، بار دگر، بار دگر… نه!

همسایه یا فامیل نبوده ولی میشناسمش

البته وضع مالی و فرهنگی اینا خوبه   خیلی عاشق هم بودن و به دلایلی به هم‌نرسیدن 

بیخیال من حتی به روشم نیاوردم چون قبل اون تو زندگی من هم چند نفر بودن گذشته من خیلی بدتر از این حرفا بوده

کاربری سوممه از سال ۹۲ با نی نی سایت آشنا شدم، کاربری اولم(نیلوفرآبی) رو خودم خواستم تعلیق شه ولی کاربری دومم (کاریزما) رو به دلیل زدن حرف حق تعلیق کردن_من مبتلا به زیباترین بیماری جهان به نام سینستزیا یعنی حس آمیزی هستم، یعنی اعداد،حروف،کلمات و آدما هر کدوم رنگ و طعم و بوی خاص خودشونو دارن مثلا اسم نیلوفر برام سبز رنگ هست با صدای شرشر آب رودخونه عدد ۳ برام زرد رنگ هست و عدد ۷ سبز رنگ   ❤AMIR❤   پسر گلم زودتر به دنیا بیا و مامانی و بابایی رو حسابی خوشحال کن 😍 _ من تو این دنیا خیلی سختی کشیدم میشه برای خوشبختی و عاقبت بخیری یه صلوات بفرستید الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم £ خدایا به امید خودت£ 

هیچی 

خودت میگی قبلا 

آدم قبلا یه غلطی کرد باید تا آخر عمر نتایجش دنبالش بکشه مگه؟

خدایا آشغالا رو نریز رو زمین...!🖤                               اگر سر به سر تن به کشتن دهیم از آن به که کشور به دشمن دهیم;) یه ترک :)   

گذشته ها گذشته ، دیگه کسی نمیتونه به گذشته برگرده و بخواد کاری کنه ، ما توو حال زندگی میکنیم و بهتره که همین الان بهم محبت کنیم و عشق بدیم و زندگی رو بسازیم ، کاری به گذشته هم نداشته باشیم ... 

2706