2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
رنگ ثابت بخر😶

من ی انگشتر 70 تومن خریدم مرده مث سگ قسم می‌خورد ک رنگ ثابته بعد ک استفاده کردم 1 هفته بعدش رنگش رفت

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوسال و نیمه گیتار میزنم و اواز میخونم هر سوالی درمورد اواز یا ساز داشتین بپرسین جواب میدم 🤗🤗راستی خواننده مورد علاقمم شادمهره❤️🙂 تیکر تولدمه مجردم یه صلوات واسه خوشبختیم میفرستی رفیق🤗
من ی انگشتر 70 تومن خریدم مرده مث سگ قسم می‌خورد ک رنگ ثابته بعد ک استفاده کردم 1 هفته بعدش رنگش رفت

خوب عزیزم بدلیجات رو از جاهای معتبر بخر و حتی همون بدلرنگ ثابت هم باید شماره داشته باشه 

البته نباید رنگش بره ولی در اثر شست شو زیادهم هست

خوب عزیزم بدلیجات رو از جاهای معتبر بخر و حتی همون بدلرنگ ثابت هم باید شماره داشته باشه  البته ...

اینم دورش یه کاغذ بود ولی مرده انداخت بهم بی‌شعور.. بردم بهش گفتم گف زیاد بهش آب زدی بهش گفتم وقتی میخواستم چیزی بشورم درش میوردم بعد در جوابم هی ی چیز دیگ میگفت زیر بار نرفت اصلا منم گفتمش پولت حرومه اینجوری  اول با کلک مشتری میکشی بعد میزنی زیرش یارو هم هی ی چی میگف گذاشتم رفتم

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوسال و نیمه گیتار میزنم و اواز میخونم هر سوالی درمورد اواز یا ساز داشتین بپرسین جواب میدم 🤗🤗راستی خواننده مورد علاقمم شادمهره❤️🙂 تیکر تولدمه مجردم یه صلوات واسه خوشبختیم میفرستی رفیق🤗

بایا کن

تمام انسانها باهم مساوی هستند به جز انهایی که مخالف برابری هستند✊🏻اگه هنوز فکر میکنی زن کالاست و باید آک باشه و به اینکار میگی حیا و نجابت،کسی که سنش بالاست و ازدواج نکرده ترشیدست،پسر اوردن شاهکاره،مردا میتونن هرکاری کنن چون مردن،ما باید بدنمونو طبق سلیقه مردا تغییر بدیم،باید جوری رفتار کنیم که پسندیده شیم‌‌‌، ..لطفااااا منو ریپلای نکن و تو تاپیکام اظهار نظر نکن💕
اینم دورش یه کاغذ بود ولی مرده انداخت بهم بی‌شعور.. بردم بهش گفتم گف زیاد بهش آب زدی بهش گفتم وقتی م ...

خوب کردی اما عزیزم اون کاغذ سایزش بوده عزیزم بعدم من هرچی بدلیجات دارم بعد پنج شیش سال نو نو همه جاهای خوب خرید کن