2726

تا به حال خر شانس نديدم اکثرا با تلاش خودشون و شاید ‌پشتیبانی بقیه به جایی رسیدن، ولی خوش شانس یکی از هم کلاسیام تو دانشگاه  واسه جا پارک ماشینشم شانس میاورد تا چه رسد به بقیه موارد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه تحصیلات داشت دیپلم ردی نه قیافه و هیکل وزن ۱۵۵ کیلو قدش هم کوتاه اخلاق هم صفر بداخلاق و افاده ای& ...

چجور دختریه ؟یا خیلی مومن و نذربگیره یا خیلی ب پدرمادرش احترام میکنه هوم؟

بیا ای دلبر و دلدارم حسین ،بیا برگردیم..‌.🥺🖤
2728
چجور دختریه ؟یا خیلی مومن و نذربگیره یا خیلی ب پدرمادرش احترام میکنه هوم؟

اصلا هم مومن نیست سال اول چون برا جذب خانواده شوهر چادر سر کرد سال بعد بد حجابی خودشو نشون داد  . عموم آنقدر مظلوم بود اینو مادربزرگم خوشش اومد 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
چه سالی ازدواج کردن ؟ پولدار در حد پورشه و 1000 میلیارد سرمایه ؟

فکر کنم سال ۹۴ اینا 

پورشه رو نمی‌دونم پولدار در حدی که هر ماه مسافرت چنین و چنان برن و تو خونشون از  شیر مرغ تا جون آدمیزاد هست خونه بزرگ و قصر و ..

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛