2297
2330

خودم تو ی زمینه ای خیلی شانس اوردم

درسم هنوز چند واحد مونده از الان کارم تو ی جای خوب جور شده😁😎

من مصی ام، دانشجوی سال آخر ژنتیک از دانشگاه آزاد🧪🧫🧬. یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) ♥🤪 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

2051

زنموم از لحاظ شوهر کردن 

من از تمام دنیا شبی بریدم تو را که دیدم😍میان چشم مستت چه ها ندیدم تو را که دیدم😇غم تورا همان شب که دل سپردم به جان خریدم🥲قسم به جان تو من به جان رسیدم تو را که دیدم🙃

یکی از آشناها که تو کارش برد کرد در حالی که همه تو اون شغل تقریبا ورشکست شدن

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....
مگه چطوری ازدواج کردن

نه تحصیلات داشت دیپلم ردی نه قیافه و هیکل وزن ۱۵۵ کیلو قدش هم کوتاه اخلاق هم صفر بداخلاق و افاده ای  عموم گرفتش عموم هم اخلااااق مهربون اهل کار اهل رفیق بازی و اینام نیست و پولدددددارررر عموم اصلا میذاره اینو رو سرش 

الان دخترای خوشگل دارن میترشن اونوقت این 

من از تمام دنیا شبی بریدم تو را که دیدم😍میان چشم مستت چه ها ندیدم تو را که دیدم😇غم تورا همان شب که دل سپردم به جان خریدم🥲قسم به جان تو من به جان رسیدم تو را که دیدم🙃

تا به حال خر شانس نديدم اکثرا با تلاش خودشون و شاید ‌پشتیبانی بقیه به جایی رسیدن، ولی خوش شانس یکی از هم کلاسیام تو دانشگاه  واسه جا پارک ماشینشم شانس میاورد تا چه رسد به بقیه موارد.

نه تحصیلات داشت دیپلم ردی نه قیافه و هیکل وزن ۱۵۵ کیلو قدش هم کوتاه اخلاق هم صفر بداخلاق و افاده ای& ...

چجور دختریه ؟یا خیلی مومن و نذربگیره یا خیلی ب پدرمادرش احترام میکنه هوم؟

بیا ای دلبر و دلدارم حسین ،بیا برگردیم..‌.🥺🖤