2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب وقتی جزوها تدریسها ویسها اموزشی تو موبایلن نمیشه این پدرسگ خاموش کرد

خدا به این کرونا مرگ بده😂

هرجا منو دیدید انقد گزارش بزنید تا تعلیق  شم پلییییییز  تولوخدا  

اره به نظرم 

ما داریم ولی خاهرم همش روشه 

من رو تخت درس میخونم بعد دودقیقه خابم میبره

دوستان اگر تاپیک دعوا ، حاشیه ای ، باحال ، اسکرین و از اینجور تاپیکا دیدید منم حتمااااا تگ کنیداااااا بوس بهتون😁💞💋           راستی اگر خدااآااایی نکرده روزی روزگاری من تعلیق شدم حتمااا به نی نی یار بگید برم گردونه🥰😉https://harfeto.timefriend.net/16389918687567
2728

مدل هر کسی فرق داره من میز داشتم ولی حال نداشتم استفاده کنم 😂😂😂ولی الان یکی دوماه میشه استفاده میکنم خیلیییی درسخون شدم

ی خوبی هم که داره اینه سایه رو کتاب نمیفته

و کمر خم نمیشه 

و آدم وقتی پشت میزه سرحال تره تا روی زمین

▪︎♡تیکر بارداری نیست♡▪︎♡درخواست دوستی ندید لطفا♡▪︎

فکر میکنی 

بعد میگی کاغذ یادداشت بخرم میخونم 

بعد هایلایتر فلان رنگ

بعد کرونومتر 

بعد.....

عوامل حواس پرتی رو دور کنی حله 

برام دعا کنید بشه من به دعاهای خیر و نفس حق شما نینی سایتی ها ایمان دارم تاحالا هرچی خواستم و دعا کردید در حقم شده😊🙏🏻 چی میشه اگه اینم بشه😔(( اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک))  

استارتر کنکور ندادی؟؟؟؟

زندگی خیلی عجیبه ! ... وقتی موفقعیت های دیگران را لمس می‌کنی ! دلت لمس کردن دوباره میخواد ... میخوای اون تکه ای از موفقیت مال خودت و خودت باشه ! ولی نه با پول بدست میاد ! نه با عشق ... فقط با تلاش بدست میاد ... قطره قطره تلاش جمع گردد وانگهی دریای موفقیت شود !
خارج کنکور نداره حالا اینقدم جالب نیس ک شما فک میکنین از همه درسام عقبم خوشحالم نیستم دویصت میلیون ه ...

هر ترمی دویست؟ 

بعد مجازی با زبان خود کشوره یا انگلیسی؟ 

کلا خوبه راضی ؟؟ 

زندگی خیلی عجیبه ! ... وقتی موفقعیت های دیگران را لمس می‌کنی ! دلت لمس کردن دوباره میخواد ... میخوای اون تکه ای از موفقیت مال خودت و خودت باشه ! ولی نه با پول بدست میاد ! نه با عشق ... فقط با تلاش بدست میاد ... قطره قطره تلاش جمع گردد وانگهی دریای موفقیت شود !
2706