2737
2734

ن

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بهونه بعدی چی میتونه باشه زمان ما که فقط بهونه سرماخوردگی، کراش رو بقال محل بود

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....
2738
لیسانس دارم دانشجو خارجم دندون میخونم خیلی ناراحتم الان طرف کتاب نمیرم گفتم شاید این انگیزه شد

نمیدونم والا. برو کتابخونه. من تو کتابخونه. بهتر درس میخوندم

خداجونم خیلی دوستت دارم مرسی که. پسرم صحیح و سالم اومد توبغلم. خودت مراقبش باش که بسلامتی بزرگ بشه و سالم و صالح باشه 

ن اصلاااااا دارم 

دلیل اصلییییی گوشیییی 

و افسردگی تو خونه موندن 

بخاریییییی .....پتوووووو🤕🤕🤕🤕

زندگی خیلی عجیبه ! ... وقتی موفقعیت های دیگران را لمس می‌کنی ! دلت لمس کردن دوباره میخواد ... میخوای اون تکه ای از موفقیت مال خودت و خودت باشه ! ولی نه با پول بدست میاد ! نه با عشق ... فقط با تلاش بدست میاد ... قطره قطره تلاش جمع گردد وانگهی دریای موفقیت شود !
نمیدونم والا. برو کتابخونه. من تو کتابخونه. بهتر درس میخوندم

منم جوش خیلی خوبه 😍

زندگی خیلی عجیبه ! ... وقتی موفقعیت های دیگران را لمس می‌کنی ! دلت لمس کردن دوباره میخواد ... میخوای اون تکه ای از موفقیت مال خودت و خودت باشه ! ولی نه با پول بدست میاد ! نه با عشق ... فقط با تلاش بدست میاد ... قطره قطره تلاش جمع گردد وانگهی دریای موفقیت شود !
لیسانس دارم دانشجو خارجم دندون میخونم خیلی ناراحتم الان طرف کتاب نمیرم گفتم شاید این انگیزه شد

دانشجو چ کشوریی؟؟؟ 

2706