2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پس تخممرغ و سیبزمیمی آبپز کن بعد با سس مایونز و خیارشور بخورید😍😋

اخ قربون ادم چیز فهمم 😍

بهترین غذا و کاملترین غذایی که کارشناسان گفتن با این دوتا و البته به همراه کره نه سس 

دیگه نیازی به هیچ مواد غذای ندارید و تا مدتها میتونه استفاده بشه😉✌

بنظرمن عشق بالاتر از غرورمثلا خودِ من بارها شده ك بخاطر عشقی ك به پیتزا داشتم غرورمو زير پا گذاشتم و گفتم تورو خدا يه یتیکشم به من بدين😜 🍕🍟🍷
مرغ اصلا نمیتونم بخورم دو روز پشت سر هم مرغ خوردم

😂😂😂😂😂😂کباب تابه ای رو ساندویچ کن یا املت سبزیجات، پیتزا، لازانیا

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....
2738

ماکارونی کتلت و انواع کوکو ها 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
اخ قربون ادم چیز فهمم 😍 بهترین غذا و کاملترین غذایی که کارشناسان گفتن با این دوتا و البته به همراه ...

با کره خیلی خوشمزست ولی وقتی باسس و خیارشور خورده میشه مثله الویست ولی تنبلانشه😅🤦🏻‍♀️

بگو نمیخوای درست کنی😂 بعدشم عکس یخچال بزار😜 ما هنوز به علم غیب ورود نکردیم 😂😂😂😂

😂😂خواهرام نشستن پا نمیشن غذا درست کنن منم حوصله ندارم

اصن اشتهام ندارم میخواستم لیست غذاهاتونو ببینم کدومش اشتها آوره که هیچکدوم نیست متاسفانه

2706