2737
2734
عنوان

چقددر سن ازدواج اومده پایین خدای من

| مشاهده متن کامل بحث + 2122 بازدید | 137 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا کلمات خوبی نیستن هیچکدومشون همون ازدواج کردن چشه؟؟؟؟زن گرفتن مثل این میمونه انگار برده گرفتن

اره منم بدم میاد 

🖤 دلم میسوزد و کاری ز دستم بر نمی اید 🖤باز میشه این در صبح میشه این شب  صبر داشته باش 🖤گر تو با بد، بد کنی! پس فرق چیست؟!💙یا حسین ادرکنی   یابالغوث ادرکنی 💙.. با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر خیلی پایین تره    درو که وا کنی💙 خدا 💙پشت دره   چشمامو بستم از کنارش رد شدم   چشماشو بسته تا نبینه بد شدم   هرکاری میکنم ازم نمیگذره  حسی که بین ماست از عشق بیشتره....     با خوشحالی دیگران خوشحال شو!  نوبت توهم میرسه😘😉     میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود: با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش

نه اونایی که عقاید خودشون رو دارن مبنی بر دیر ازدواج کردن هنوز همونن من بابام برا عمه هام با اینکه دهه شصتی بودن ۲۵ به بالا ...برا من میگه ۳۰ به بالا..بعضیا از همون قدیم کلا زود ازدواج میکنن الان بیشتر به چشم میان...شاید قدیما دخترا تپل بودن به سنشون ۱۳ نمیخورد الان نه لاغر و کوچیکن

به حباب نگران لب یک رود قسم،و به کوتاهی آن لحظه که شادی گذشت،غصه هم میگذرد......
2728
من جایی خوندم طرف استوری پسره رو جواب داده واشنایی وازدواج خداشاهده من بودم پدرمادرم منو میکشتن اگه ...

😂😂😂😂

من متولد ۶۴ هستم. یکی از دوتا از همکلاسیام بعد پیش دانشگاهی نامزد کردن بقیه مسخرشون می‌کردن که هول بودن. یا یه بار تو دبیرستان یه پدره اومد دنبال دخترش گفت قراره براش خواستگار بیاد مدیرمون ببخشید کردش تو چاه توالت درآورد که مگه بچه دبیرستانی شوهر می‌کنه؟!

نویسنده‌ی سه اثر چاپ شده و  روزنامه‌نگار  کلیک===>خاطره زیبای زایمانم
شعورت همینقدره؟ یه زن میاد بگه شوهر گرفتم؟نه کلا این کلماتو حذف کنین گرفتن انگار دختره رو به بردگ ...

اره سطح شعورم اندازه شماس😒

فقط اومدی ی چیزی بگی نگن لال از دنیا رفت

ب نظر شما باید بگیم کسی نمیاد منو بکنه جای بگیره

چون معمولا زنا میگن شوهر کردم

تو روزایی که ادم از دشمنش یه زخم میخوره و از آشناهاش هزار تا  یاد گرفتم خودم حال دلمو خوب کنم .یاد گرفتم با اینکه خودم کوه دردم اما دور و بریامو شاد کنم و بخندونمشون . یاد گرفتم حتی اگه کسی وقت نداشت برام خودم برا خودم وقت بزارم و ب خودم بها بدم قرار نیست همیشه آدم محتاج نگاه این و اون باشه .اینا رو گفتم که برسم به دلیل تیکری ک گذاشتم من پارسال خودمو انقد قوی دیدم که بدون توقعی از دیگران خودم برا خودم کیک تولد گرفتم و اقوامو ب پیک نیک دعوت کردم امسالم گفتم اینجا تاریخ بزارم جلو چشمم باشه .چون امسالم برا خودم نقشه ها دارم😊 ..یک روز میایی که من دیگر دچارت نیستم از صبر ویرانم اما چشم انتظارت نیستم‌
2738
ما نداشتیم این رسم رو اما الان دو سالی هست خیلی میبینم اونم پسرهای تحصیل کرده  وکیل و مهندس و ...

این سن میگیرن تربیت‌کنن

خانواده ای هم که این سن دختر شوهر میده یا از نظرفرهنگ و تحصیلات سطحش پایینه یا ازنظرمالی

چون درسو مشق ندارن اون ما بودیم مثه اسب مشق مینوشتیم وقت نمیکردیم به چیزدیگه فکر کنیم

تو رو خدا یادته؟من هنوز دستم تاول مداد دست گرفتن داره

کاربر سال ۹۶ هستم .خودم کاربریمو لغو زدم. جز مهرو محبت و کمک فکری اینجا همش مجازیه .  نه به انتظار از کسی  ،نه انتظار از کسی . خیلیا اینجا همه ی واقعیتو نمیگن، اما بیرحم نباش اگه کمک فکری لازم داره کمکش کن . 🚫 لطفا آقایون تاپیک های من نیان و ریپلای نزنن . من اومدم اینجا با خانمها  و هم جنس های خودم حرف بزنم . حس آرامش و امنیت دارم اینجوری . 
نه بابا نینی سایت اینجوریه  من که تو دنیای واقعی ندیدم این چیزا رو

من ۱۳ سالگی خاستگار داشتم‌هنوزم ولم نمیکنه 

بابا میگم نههههههه اه 

هر روز هر روز هر جا میرم یکی پیدا میشه

خدایا آشغالا رو نریز رو زمین...!🖤                               اگر سر به سر تن به کشتن دهیم از آن به که کشور به دشمن دهیم;) یه ترک :)   
2706