2737
2739

همسرم بدهکاره وکلی چک داره .بخاطر شروع کارش واجناسی که خریده

منم دلم میسوزه و زیاد خرج نمیکنم 

تازگی قسط مغازم دارم که ماه ۱و۲

شوهرم ۳ تومن هربار برام داد ک راه بیفت

و دقیقا همون موقع شروع کرد ۱ونیم بده باباش اینا....

حالا این ماه خودم قسطم ب سختی زیاد دراوردم اما بم خرجی نمیده خودمم ب زور فقط اندازه قسطم دارم.ک مجبور میشم از قسطی ک جمع کردم بردارم 

باش دعوا کردم گفتم اگه نداری پس پول ب بابات ایناهم نده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اونم طبق معمول شروع کرد ب گروکشی

ک حالا ک پول میخوای پس چون موقتا کار داری بچه و دادی مادرت .نمیذارم راحت باشی بیارش

چون خودش صبح تا اخرشب سرکاره و فقط من میمونم وبچه ومیخواستم تا یکی دوماه کارم راه بیفته پیش مادرم باشه .ولی خرج بچه هم نمیده میگه مادرت خودش بده

حق با کیه ؟؟؟

چرا میده؟؟باباش یا مامانش خودشون درامد یا حقوق ندارن؟؟

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
2738
تو چرا همیشه اولی؟🤔😅

نمیدونم 🤷🏼‍♀️😹

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
اونم طبق معمول شروع کرد ب گروکشی ک حالا ک پول میخوای پس چون موقتا کار داری بچه و دادی مادرت .نمیذار ...

حق با شماست.

برای بچه وظیفه داره پرستار بگیره. خرج شما و بچه رو هم باید بده.

داره بهت سخت میگیره که کارتو ول کنی؟

2706