2737
2734

هرروز دنبال یکیه 

ولی وقتی میبینیمش همش زنشو بغل میکنه میبوسه خیلیم زندگیشون روالع خیلیم خوشگله دختره

ولی خب از همه میخواد....و دنبال همه هست

یعنی زنشو دوست نداره؟

هر گلی بویی داره 😁

من برای متنفر بودن از کسانی که از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا من گرفتارِ دوست داشتنِ کسانی هستم که مرا دوست دارند.

نمی‌دونم مردا همه رو با هم میخوان.نامزد قبلی منم زن و بچه داره ولی همش تو بیو اینستاش شمارشو می‌زاره یا از پیامای قبلمون میزاره گاهی هم درخواست فالو میده.نمیدونم چرا اینطورن

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 🙄🥴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

زنش رو دوست داره

تو یه غذای خاصی رو دوست داشته باشی

غذاهای دیگه رو نمیخوری؟😆

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2738
شاید شما رو هنوز دوست داره

خب زن و بچه داره.مثلا میخواد چیکار کنه؟گناهه.من بچه بودم نامزدش بودم تا گفتم نمیخوامت زیاد برام نجنگید گفت دوست داشتن زوری نمی‌خوام هشت سال هم بعد ازدواج من زن نگرفت بعدش گرفت .الان دیگه هم من شوهر دارم هم اون زن داره

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 🙄🥴
خب زن و بچه داره.مثلا میخواد چیکار کنه؟گناهه.من بچه بودم نامزدش بودم تا گفتم نمیخوامت زیاد برام نجنگ ...

هععععی چقد سخت شاید علاقش خیلی زیاد نبوده و پشیمونه شایدم کلا مث بقیه مردا هوس باره....

2706