2726
عنوان

با نامزدم دعواکردم چیکارکنم؟؟؟؟

390 بازدید | 49 پست

هنوز عقد نیستیم میخواستیم عقدکنیم ک یکی ازفامیلامون فوت کرد گفتیم یه هفته بعد عقدکنیم 

خب من امسال سال اخرمع فوق العاده هم تودرسام قوی ام تو جشنواره و ایناهم شرکت میکردم وهمیشه هم درسخون

زد سه ماه قضیه خواستگاری وایناشد ک نتونستم هیچیییی بخونم مدرسه هم نامزدم نزاش گف دغدغت بیشترمیشه استرس میگیری و این حرفا نزاش

الان هرروز مدیر مدرسه زنگ میزنه من جواب نمیدم ب بابام زنگ میزنه بابام ب من عصبی میشه ک برو .ازاونورم نامزدم نمیزاره 

دعواکردم حرفای بدیم بهش گفتم چیزی نگف

الان من برا مدیر یه هفته رو چی بهانه کنم نرم؟؟

تو نهایت آرزوها و حاصل عبادات منی عشقم،چ خوبه ک یکیو داشته باشی جای همه ی کسایی ک حسودیتومیکنن دوست ندارن عاشقانه وار دوست داشته باشه اندازه همه ی قطره های بارون دوست دارم تنهاکسم همه کسم،   خیلی کم مونده بهم برسیم بعد دوسال ونیم،انشالله روزی بیام بنویسم بهم رسیدیم،راستی کاربر قدیمیم خودم خودمو ترکوندم ب بدبختی باز عضوشدم:)یه هفته دیگه عقدمهههه وایییی خدایا شکرت  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آخه بچه دبیرستانی درس خون رو چه به شوهر کردن؟

چرا هیچی تو این مملکت تعادل نداره!

خوشبختی همیشه داشتنِ چیزی نیست.خوشبختی گاهی لذت عمیق از نداشته‌هاست!«یک نوع رهایی» که شبیه به هیچ چیز نیست؛ و گاهی ساده و غیرقابل تصور است.🥰
والا توصیه من اینه که تو این سن کم اصلا ازدواج نکن پدر و مادرت چه فکری کردن بچه اونم درسخون رو تو ا ...

خودم کردم

تو نهایت آرزوها و حاصل عبادات منی عشقم،چ خوبه ک یکیو داشته باشی جای همه ی کسایی ک حسودیتومیکنن دوست ندارن عاشقانه وار دوست داشته باشه اندازه همه ی قطره های بارون دوست دارم تنهاکسم همه کسم،   خیلی کم مونده بهم برسیم بعد دوسال ونیم،انشالله روزی بیام بنویسم بهم رسیدیم،راستی کاربر قدیمیم خودم خودمو ترکوندم ب بدبختی باز عضوشدم:)یه هفته دیگه عقدمهههه وایییی خدایا شکرت  

میگه نرو که دغدغه پیدا نکنی؟!!!!

برو و درست رو بخون

و حتی تونستی سرکار هم برو

برای خودت ن مستقل بشین

حتی اگه ازدواج کنید

فک میکنید تو ازدواج چی هست

برو درست و بخون نزار استقلالت رو ازت بگیره و فر ا دستت برا یه هزاری جلوش دراز باشه

وووای وااای که داری به جای اینکه آیندتو بسازی ازدواج میکنی ...دختر تورخداا اینکارو نکن برو پیشرفت کن ..چند سال دیگه مستقل میشی ..شغل خوب یه دختر محکم ..مسافرت با دوستات ..نکن این کارووو ..این کامنت منو یادت بمونه ...

2706