2726
عنوان

شوهرم...

| مشاهده متن کامل بحث + 774 بازدید | 53 پست
منم برد شامم داد، از گلوم پایین نمیرفت دردش اینه رفته بودیم سالن ببینیم واسه عروسی🥲 دلم واسه خودم ...

آره میمیرن همون اول با زبون خوش ببرن بیرون

اول باید حرصمون رو دربیارن بعد پشیمون بشن

منم حس حماقت بهم دست داد همش میگفتم نباید میبخشیدمش

در روزگاری دوستت دارم که عشق نمی شناسد
منم بردولی اصصصلا نتونستم چیزی بخورم دلم خیلی گرفته شبیه آدمایی شدم که۲۰سااال ازازدواجَشون میگذره

تو روحشون

عادتشونه پس اول داغون کنن بعد شام بدن

آرامش است ؛                                                                 عاقبت اضطراب ها…🌱 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همدن لحظه هارو یادش بیار، امید بده بهش، حسته شده، زندگیا سخت شده، حق دارن مردها، خیلی فشار روشونه، و ...

به خداانقدرحواسم بهشه درصورتی اندکی محبت نمیبینم ازش غرق محبتش میکنم اصصصلا دعوانمیکنم باهاش این وسط منم که دارم دره ذره آب میشم😔

خدایاهرکسی که این امضارومیخونه همین الان یهویی اون اتفاقی که ازته دلش آرزوداره بیوفته واسش🙏
2728
آره میمیرن همون اول با زبون خوش ببرن بیرون اول باید حرصمون رو دربیارن بعد پشیمون بشن منم حس حماقت ...

من فقط بخاطر اینکه نمخواستم دم عروسی خاطره بد بمونه ظاهرا بخشیدمش

وگرنه که خیلی حساسم

خیلی

آرامش است ؛                                                                 عاقبت اضطراب ها…🌱 
به خداانقدرحواسم بهشه درصورتی اندکی محبت نمیبینم ازش غرق محبتش میکنم اصصصلا دعوانمیکنم باهاش این وسط ...

خب یبار بشین باهاش حرف بزن بگو میگی چته یا کبودت کنم

عشقم؟!

من فقط بخاطر اینکه نمخواستم دم عروسی خاطره بد بمونه ظاهرا بخشیدمش وگرنه که خیلی حساسم خیلی

منم دقیقا بخاطر پسرم بخشیدمش

آخه واسطه اش کرد اگه آشتی کنم اونم میبره شهربازی

مردا عین بچه هان😐

من فقط بخاطر اینکه نمخواستم دم عروسی خاطره بد بمونه ظاهرا بخشیدمش وگرنه که خیلی حساسم خیلی

بازم به اون که سعی کرده ازدلت دربیاره شوهرمن زحمت اینم به خودش نداد😕

خدایاهرکسی که این امضارومیخونه همین الان یهویی اون اتفاقی که ازته دلش آرزوداره بیوفته واسش🙏
منم دقیقا بخاطر پسرم بخشیدمش آخه واسطه اش کرد اگه آشتی کنم اونم میبره شهربازی مردا عین بچه هان😐

عجب😂😂😂

بازم به اون که سعی کرده ازدلت دربیاره شوهرمن زحمت اینم به خودش نداد😕

دوستم، بهتره یکم بیشتر درموردش فکر کنی

دوران نامزدی دوران شناخته

خب یبار بشین باهاش حرف بزن بگو میگی چته یا کبودت کنم عشقم؟!

میگه به اصراربقیه ازدواج کردم درصورتی که یک سال میرفتومیومدبرامن خواستگاری انققققدراحساسی بودنمیتونم چی شده اگه رهاش کنم دوس داره بگه بیاجداشیم منم شرایطشوندارم وگرنه یا لحظم نمیموندم

دوستم، بهتره یکم بیشتر درموردش فکر کنی دوران نامزدی دوران شناخته

مادوران آشناییمونویه سال گذروندیم عالی بودش وشرایط جداشدنوندارم

میگه به اصراربقیه ازدواج کردم درصورتی که یک سال میرفتومیومدبرامن خواستگاری انققققدراحساسی بودنمیتونم ...

چرا شرایطش رو نداری

فکراتو بکن اگه واقعا از ازدواج باهات پشیمونه الان بزاریش کنار بهتره تا دوسال یعد با یه بچه به این نتیجه برسی

مادوران آشناییمونویه سال گذروندیم عالی بودش وشرایط جداشدنوندارم

باشه حداقل ببرش مشاوره

یکم بترسونش

نذار غرورتو له کنه

2706