2737
2734

سلام امروز واسه رمز دوم کارت تجارتم رفتم بانک فرم پر کردم و بعد ثبت یه برگه بهم دادن گفتن ثبت شد تو گوشی پیامش میاد  منم اومدم خونه  الان بخوام اینتر نت بگیرم میگه رمز پویا رو وارد کن می خوام  پول انتقال بدم میگه رمز دوم هرچی شماره تو برگه  بود وارد کردم هیچ کدومشون نبود دارم دیونه میشم کسی رفته رمز دوم گرفته  چطوری از تو گوشی میتونی اینتر نت بگیرم یا قبض پرداخت کنم  خواهشا بگین

عابر بانک تجارت 

میری رمز دومت رو فعال میکنی

پیامکش به شماره ای میاد ک باهاش حساب باز کردی

واسه هر خرید اینترنتی هم از طریق درگاه پرداخت میزنی درخواست رمز پویا

به شمارت پیامک میاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

واس رمز دوم و پویا از کارت میگیرن بانک که کاری انجام نمیده 

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده

بانک تون چیه؟ میدونم برای ملی و سامان یه آپ مجزا برای رمز دوم هست ضمن اینکه هنگام خرید یا انتقال وجه شما اطلاعات کارت رو میزنی و بعد گزینه دریافت رمز دوم براتون میاد و باهاش کارتون راه می افته. موفق باشین. 

2738
هیچی کارتت داخل درگاه میذاری بعدشم درخواست فعال کردن رمز دوم رو میزنی رمز دلخواهت رو میدی و پیامکش ...

به همین راحتیه   خیلی  خیلی ممنون خدا خیرتون بده

چطوری از کارت بگیرم

عابر بانک خود بانکت برو اونجا درخواست رمز دوم داره بزن رمز پویا رو هم وقتی نت میخری بزن با گوشی خودش گزینه داره درخواست رمز پویا اگه شمارت همینی باشه که دادی به بانک به همین شماره ارسال میشه

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده
2706