2737
2734

به مامان گفتم هم دانشگاهیم خواستگاری کرده به بابا بگو به فامیل هیچی نگو سه بارم تاکید کردم (میخام جواب مثبت بدم میخام حداقل یسال بگذره ببینم اخلاقام باهاش جوره یا نه)به همه نگیم بعدا ابروم بره😒

حالا من چهارشنبه هفته پیش گفتم یکی دوساعت بعدش رفتم حموم اومدم داشتم موهامو خش میکردم دیدم داره تصویری با خاله هام صحبت میکنه میگع😨😨😨😨😨😨😨

اومدم بیرون چون صدا واضح نبود گفتم شاید در مورد یکی دیگس اخه شنیدم در مورد جواب مثبتو ازدواجو این چیزا میگفت😑😑😑😑

جمش خالمینا اومدن همشون فک کنم ۲۰ نفری بودیم اومدم از اتاق بیرون😐خالم گفت عروس خانم چطوری ،شوهرش حالا ما الان باید بفهمیم،دخترخالم تو که از ازدواج متنفر بودی😐😂

خلاصه همه از همین چیزا میگفتن منم میگفتم معلوم نیس😶اخه چرا مامانا انقد راز دارن؟؟؟؟

دوستدار رونالدو مخالف مسی😒😂

عاشق رازداریشونم😄

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

باید جلو همونا میگفتی خودتون میدونید معمولا مادرا همه چیو بزرگ میکنن و جار میزنن مگرنه چیز خاصی نیست 

از حال خوبی برخوردارم که به‌ شدت بوی رد دادن میده🖤  خدا تصمیم گرفت منو بکشه برا همین زنده نگه ام داشت! امیدوارم بفهمی چی میگم ولی نفهمی.🙄🕯🫀   https://harfeto.timefriend.net/16412274116285  ‌‌‌‌‌‌‌              نه قضاوت کن، نه قضاوت قضاوت!        حالا زیادم خل نیستم😂 منظورم از این جمله اینه که نه کسی رو قضاوت کن نه خیلی حرف دیگران برات مهم باشه، اونقدر که همش از قضاوت شدن بترسی و مدام بگی قضاوتم نکنید، یا هر چرت و پرتی رو بشنوی و بگی نه من قضاوت نمیکنم، هر چیزی حدی داره🥲                  من میدونم گاهی نباید وقتی دارم به دردودل های کسی گوش میکنم بهش بگم: ۱: من یا خیلیای دیگه از تو بدبخت تریم اینکه چیزی نیست.! چون پیش اومده این حرف رو شنیدم و ناراحت شدم و به این درک رسیدم که شاید یه چیزی برا کسی درد باشه ولی برای کسی دیگه هیچ! و توان و تحمل ادما با هم فرق داره. فکر نمیکردم فقط به مورد ۱ ختم شه ولی متاسفانه چیز دیگه الان تو ذهنم نیست😐💔خلاصه که سعی میکنم حرفتو گوش بدم بدون اینکه ناراحت ترت کنم.   و اینکه اگه تنبلی و بدون برنامه و از خودت شاکی، شاید بتونم کمکت کنم💕   من میدونم اون دنیا خدا هممون رو یه جا نگه میداره میگه خبببب این قسمت مخصوص قضاوت ها توهین ها و تهمت ها و دل شکستن هاییه که تو نی نی سایت داشتین😁😝😂من شوخی گفتم ولی تو عاقل باش و جدی بگیر☺  لطفا با شعار امر به معروف و نهی از منکر، افسار پاره نکنید. خودتونم میدونید شماهاا یه مشت مذهبی نمای عقده اید و مذهبی های واقعی مثل آدم نصیحت میکنن نه مثل شما. آیا میدانید با هر تاپیکی که برا حجاب میزنید هزاران نفر رو به سمت حجاب هدایت میکنید و محجبه میشن؟😅 آخه چقدر شما پاکدامن و مطهر و نجیبید چقدررررر🤣🤣🤣اصلا هم عقده ای نیستید و دعوا دوست ندارید☺😂
2738

وای😂😂😂😂😂بخدا این صحنه همیشه واسه من اتفاق میوفته

الان قیافه تورو اون لحظه تصور کردم یاد خودم افتادمم

میبوسمت یک روز، در میدان آزادی!                               لطفا کامنتمو لایک نکنید.

منم به مامانم چیزی نمیگم بگم تمام خاله هام فهمیدن 😐😂😂😂 به بابام میگم به هیشکی نمیگه 😎😂😂😂😂😂 

اَ اون دورا میاد بو تو😎😀 زومن گرگا همه رو تو 😎😀 اکیپ همه لات و لوتو 😎✌🏻😀 یعنی تو فقط بزن سوتو 😎😀  این فیکارو اَ من دور کن 😎😀 فقط اورجینالا رو جور کن 😎😀 یه لحظه منو بو کن 😂😎😀بویه موفقیته چشم حسودا رو کور کن 😎😀 الان من رسمن توپم😎😂 تازه رسیدم فضا بودم 😂😎😀 تیپم سر تا پا سیاه 😎😀که مچ کنم با فانتزیام😎😀

وا🤦‍♀️

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2706