2737
2734
عنوان

به نظرتون بعد از مرگ چی میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7407 بازدید | 465 پست
خیلی عجیبه واقعا. کاش واقعیت رو میدونستیم. کاش میفهمیدیم عزیزامون که مردن الان کجان

واقعا ای کاش میدونستیم ته زندگیمون چیه و درست انتخاب و زندگی میکردیم.

عزیزم شما از مرگ میترسین؟ازخداچطور؟نمازمیخونید؟روزه میگیرین؟عمل صالح انجام میدین؟اعمال گناه چی؟ اجا ...

اتفاقا من کامل حساب کارام و دارم و سعی میکنم همیشه کارای خوب انجام بدم و تا حد امکانش کار اشتباه نکنم من همه چیز و قبول دارم و این حرفا رو میزنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نفهمیدم زیاد میگفت که رفتم اون دنیا پیش مامان خدابیامرزم بعدش بعضیا که کار بدی انجام داده بودن داشتن ...

اصلا اتشی وجود نداره مگه ندیدی میگفتن عذاب جهنم به سوختن دراتش تشبیه شده.نه که بندازن تو اتش بسوزی

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن
2728
خیلی عجیبه واقعا. کاش واقعیت رو میدونستیم. کاش میفهمیدیم عزیزامون که مردن الان کجان

کاش میشد خیلی بهش فک میکنم یه بار تو بچگی به مادرم گفتم من پدربزرگو دیدم درخت شده بعد فهمیدیم پدر بزرگم یه شهر دیگه فوت کرده بود حالا مادرم فک کرد من توهم زدم ولی خیلی تو فکرشم که چرا اینو گفتم ینی واقعا توهم زدم البته خیالبافم بودم بچگیام😂

میشه یه صلوات روح پدرمو مهمون کنی بچه ها اگه تاپیک ختم قرآن برای اموات دیدین حتما منو تگ کنین ممنون میشم🙏
اعتقاد خودته عزیزم یا جایی خوندی یا تجربه داری خودت ؟

اعتقاد خودمه بابا 🤭من وخوندن با هم بیگانه ایم تو فیلمای آسیایی بیشتر دیدم جالب بود برام 

میشه یه صلوات روح پدرمو مهمون کنی بچه ها اگه تاپیک ختم قرآن برای اموات دیدین حتما منو تگ کنین ممنون میشم🙏

ایکاش.برادرم چهارماهه فوت کرده.خیلی دلم میخواد بدونم چی شده وکجاس

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن
اصلا اتشی وجود نداره مگه ندیدی میگفتن عذاب جهنم به سوختن دراتش تشبیه شده.نه که بندازن تو اتش بسوزی

پس کلمه نار که معنیش میشه آتش و در قرآن اومده چی؟

*لا حول ولاقوة الابالله العلی العظیم*
2738
چرا تناسخ ؟

ععلاوه بر یه سری شواهد که هست بنظرم باید زندگی ادامه داشته باشه اینکه چند هزار سال یه مکان منتظر بمونیم و نمیتونم درک کنم

صحبت از پژمردن یک برگنیست...گفت و گو از مرگ انسانیت است....
کاش میشد خیلی بهش فک میکنم یه بار تو بچگی به مادرم گفتم من پدربزرگو دیدم درخت شده بعد فهمیدیم پدر بز ...

من تو اینترنت خوندم یه زن و شوهر خارجی روشی رو برای دفن کردن ابداع کردن که جسممون تهش تبدیل به درخت میشه و به طبیعت برمیگرده. 

ایکاش.برادرم چهارماهه فوت کرده.خیلی دلم میخواد بدونم چی شده وکجاس

روحش شاد و اروم 😔❤️❤️

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست
پس کلمه نار که معنیش میشه آتش و در قرآن اومده چی؟

نمیدونم ولی بنظرمنم تشبیه شده.کتاب انسوی مرگ هم فکرکنم بهش اشاره شده

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عذاب های جهنم زیادن ولی آتش وجود داره اما این آتش دنیایی نیست،این آتش دنیایی از هفت دریا رد شده تا شده این

یعنی آتش جهنم ۷برابر سوزاننده تر از این آتشه منتها فرقش با این آتش اینه که نور نداره و در تاریکی مطلق میسوزونه و حرارت داره

من تو اینترنت خوندم یه زن و شوهر خارجی روشی رو برای دفن کردن ابداع کردن که جسممون تهش تبدیل ...

تاپیک بانوی احساس رو سرچ کن واقعا عالیه

پیچیده شمیمت همه جا ای شه بی سر....                 چون شیشه ی عطری که درش گم شده باشد....
روحش شاد و اروم 😔❤️❤️

ممنون😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706