2726
عنوان

به نظرتون بعد از مرگ چی میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7385 بازدید | 465 پست

ولی همیشه برام سوال بود جسم ما که اینجا تجزیه میشه و به فنا میره و روح ما که نیاز به چلو کباب نداره یا رود عسل پس چرا این وعده هارو میدن که برین بهشت این چیزا هست

باید به بعضی از آدمایی که فک میکنن فقط حرف خودشون درسته و بقیه خرن گفت شما درست میفرمایید 
افدین منم اینو میخام بدونم اخرش چی میشه 

آخری وجود نداره عزیزم🙂😊

این‌چیزا فراتر از درک انسان و موجودات زمینی هستش 

اون دنیا تا ابد ادامه داره و جاودان هست

کاربری سوممه از سال ۹۲ با نی نی سایت آشنا شدم، کاربری اولم(نیلوفرآبی) رو خودم خواستم تعلیق شه ولی کاربری دومم (کاریزما) رو به دلیل زدن حرف حق تعلیق کردن_من مبتلا به زیباترین بیماری جهان به نام سینستزیا یعنی حس آمیزی هستم، یعنی اعداد،حروف،کلمات و آدما هر کدوم رنگ و طعم و بوی خاص خودشونو دارن مثلا اسم نیلوفر برام سبز رنگ هست با صدای شرشر آب رودخونه عدد ۳ برام زرد رنگ هست و عدد ۷ سبز رنگ   ❤AMIR❤   پسر گلم زودتر به دنیا بیا و مامانی و بابایی رو حسابی خوشحال کن 😍 _ من تو این دنیا خیلی سختی کشیدم میشه برای خوشبختی و عاقبت بخیری یه صلوات بفرستید الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم £ خدایا به امید خودت£ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حرجی به کسی که نااگاهانه یکتا پرست نیست وارد نیست اما کسی که اگاهانه خدایی که افریننده هستی هست رو ...

افرین عزیزم چه اطلاعات خوب و کاملی 

لذت بردم🌹

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
پس تکلیف کسایی که دین ندارن یا اینکه مسیحین  یا اینکه اعتقادات شما رو ندارن چی میشه به نظرت؟

تا حد امکان انسان باید برای پی بردن به حقایق هستی تلاش کنه

اگه به دین اسلام رسید اعتقاد پیدا کرد مثل شخص معروف جهان ادواردو آنیلی اگ سرچ کنید همه چی راجبش میاد بالا ک دینش مسیحی بود و خانواده بشدت پولداری داشت ک صاحب کمپانی ماشینای معروف ک الان دقیق خاطرم نیست برد

اتفاقی قرآن رو تو یک کتابخونه کشورش میبینه و براش شگفت آور و شگفت انگیز میشه

انقد تلاش کرد دینشو تغییر داد حتی به ایران اومد اما بخاطر اسمو رسم خانوادش کشتنش ک اسلام اونجا رواج پیدا نکنه چون بشدت معروف بوده خانوادش و تموم ارثو میراث بهش میرسیده

2728
تناسخ الکیه بابا 😑 خب اون صحنه ها رو تو عالم ذر دیدیم😟

خوب آخه خیلی ها اعتقاد به تناسخ دارن و حتی زندگیه قبلیشون رو یادشونه. خودم رو نمیگم تو یه مستند خارجی قدیمی دیدم

این در صورتیه که از دین پیامبر دین اسلام اطلاعی نداشته باشن ولی اگه بدونن و وارد اسلام نشن بحث فرق م ...

🙂

کاربری سوممه از سال ۹۲ با نی نی سایت آشنا شدم، کاربری اولم(نیلوفرآبی) رو خودم خواستم تعلیق شه ولی کاربری دومم (کاریزما) رو به دلیل زدن حرف حق تعلیق کردن_من مبتلا به زیباترین بیماری جهان به نام سینستزیا یعنی حس آمیزی هستم، یعنی اعداد،حروف،کلمات و آدما هر کدوم رنگ و طعم و بوی خاص خودشونو دارن مثلا اسم نیلوفر برام سبز رنگ هست با صدای شرشر آب رودخونه عدد ۳ برام زرد رنگ هست و عدد ۷ سبز رنگ   ❤AMIR❤   پسر گلم زودتر به دنیا بیا و مامانی و بابایی رو حسابی خوشحال کن 😍 _ من تو این دنیا خیلی سختی کشیدم میشه برای خوشبختی و عاقبت بخیری یه صلوات بفرستید الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم £ خدایا به امید خودت£ 
ولی همیشه برام سوال بود جسم ما که اینجا تجزیه میشه و به فنا میره و روح ما که نیاز به چلو کباب نداره ...

جسم برزخی داریم ما

روح میره تو اون جسم

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
ولی همیشه برام سوال بود جسم ما که اینجا تجزیه میشه و به فنا میره و روح ما که نیاز به چلو کباب نداره ...

قیامت خدا بهمون یه جسم جدید میده 

*لا حول ولاقوة الابالله العلی العظیم*
افدین منم اینو میخام بدونم اخرش چی میشه 

با خوبی و خوشی درکنار هم پیش رود شراب زندگی میکنیم 😂😂

باید به بعضی از آدمایی که فک میکنن فقط حرف خودشون درسته و بقیه خرن گفت شما درست میفرمایید 

این فکر حاصل از ذهن زمینی ماست 

پس از حسابرسی تغذیه و خوشگذرانی مناسب با ماهیت وجودی ما بهمون داده میشه!🙂🤚

2706