2733
2734

برای قسمت بیکینی میخوام برم ولی میترسم به خاطر دردش 

ژلی بی حسی چیزی هست معرفی کنین بزنم ممنون میشم 🌹🌹

زایلاپی یک ساعت قبل بزن مشما بذار 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از من به تو نصیحت که اپلاسیون نرو 

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که زندگی بهت یاد داده چیه میگم هرجای زندگی حالت با کسی و چیزی خوب نبود ترکش کن. مهم نیس تا کجا پیش رفتی. مهم نیس چقد زمان گذشته. میگم هیچ وقت برای ترک مسیر و آدم اشتباه دیر نیست. میگم هیچی توی زندگی مهم تر از این نیست که حالت خوب باشه. هیچ چیزی و هیچ کسی ارزش آزار دیدن رو ندارهمیگم اولویت زندگیت حال خوبت باشه. چون یه جایی وقتی به گذشته نگاه می کنی می بینی سر آدما و اتفاقاتی اذیت شدی که حالا هیچ جایی تو زندگیت ندارن..
2728
2738
زایلاپی یک ساعت قبل بزن مشما بذار 

عزیزم من سر کارم از اونجا میخوام برم یک ساعت مرخصی میخوام بگیرم معذرت میخوام اگه مثلا یک ساعت قبل پمادو بزنم و مشما بزارم و لباس زیرم تنم باشه مشکلی نیست ؟اخه از سر کار میخوام اینکارو کنم بعد برم 

من زیر بغل اپیلاسیون کردم برام از صورت راحت تر بود ولی خون اومداااا😐

اونجا حساس تره 

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️
چطور؟ 

پوستتو داغون میکنه داغون مو زیر پوستی و داغون اصلا من به دشمنمم پیشنهاد نمبکنم

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که زندگی بهت یاد داده چیه میگم هرجای زندگی حالت با کسی و چیزی خوب نبود ترکش کن. مهم نیس تا کجا پیش رفتی. مهم نیس چقد زمان گذشته. میگم هیچ وقت برای ترک مسیر و آدم اشتباه دیر نیست. میگم هیچی توی زندگی مهم تر از این نیست که حالت خوب باشه. هیچ چیزی و هیچ کسی ارزش آزار دیدن رو ندارهمیگم اولویت زندگیت حال خوبت باشه. چون یه جایی وقتی به گذشته نگاه می کنی می بینی سر آدما و اتفاقاتی اذیت شدی که حالا هیچ جایی تو زندگیت ندارن..
عزیزم من سر کارم از اونجا میخوام برم یک ساعت مرخصی میخوام بگیرم معذرت میخوام اگه مثلا یک ساعت قبل پم ...

نه همینکارو باید کنی مشما بذارربه لباست نگیره

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2706