2703
2553

با کوچکترین بهانه میزنه زیر گریه و هرچقدر به دلش راه بریم دیگه ساکت نمیشه ، من الان نمیدونم چیکار کنم واقعا... بعضی وقتا میذارم گریه کنه تا خودش ساکت شه اخه به هیچ صراطی مستقیم نمیشه 

فوری قهر میکنه و داد وبیداد راه میندازه 

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   

چیزی ک دوس داره بهش بده بخوره

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

بچه ای که نق میزنه و گریه میکنه،فقط توجه میخواد.

بیشتر براش وقت بذار و باهاش بازی کن،که کم کم این رفتارش که برای جلب توجه شماست رو ترک کنه،و گرنه بدتر میشه به مرور.

در آینده هم شخص عصبی یا مهر طلبی میشه.

دخترمنم دوسالشه تازه ازشیر گرفتم خییییلی بهونه میگیره دقیقا مثل پسر شمابهانه گیریش.شما احیانا تازه ا ...

نه پسرمن شیرخشک میخوره و هنوزم داره میخوره

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   
بچه ای که نق میزنه و گریه میکنه،فقط توجه میخواد. بیشتر براش وقت بذار و باهاش بازی کن،که کم کم این ر ...

مشکل اینجاست که من دوقلو دارم و متاسفانه اونطور که باید نمیشه تماما دراختیار پسرم باشم ، واسه همین هم اینجور میکنه با اینکه من همیشه سعی میکنم طوری باشم که احساس نکنن توجهی به اون یکی ندارم

همیشه از این بابت خیلی ناراحتم و نمیدونم راه حلش چیه 

مشکل اینجاست که من دوقلو دارم و متاسفانه اونطور که باید نمیشه تماما دراختیار پسرم باشم ، واسه همین ه ...

پس بهتره از یه متخصص مشاوره بگیری،چون مشکل یه روز و دو روز نیست،همیشه وجود داره.و مشاورها حتما راهکهر دارن برای اونایی که دو قلو دارن

پیشنهاد میکنم از مشاوره آنلاین اسنپ یا ساینا کمک بگیری معمولا تخفیف هم دارن که نهایت ده تومن برای شما میوفته.

به خود من که خیلی کمک کرده این مشاوره ها.

خدا قوت مامان مهربون