2726
عنوان

مساله شرعی ...هرکی وارده اجرش با امام حسین بیاد تاپیکم

| مشاهده متن کامل بحث + 204 بازدید | 28 پست

اگه بفرض اینکه من به دوستم بگم قضیه رو و ایشونم بپرسن ببینن در حمایت از چه کسانی این نمایشگاه برگزار شده میشه پول قرآنو مستقیم به همون انجمن مورد حمایت داد؟

اُفَوّضُ اَمری اِلی اللّه خدایا ممنونم که خوشحالم کردی اللهم صل علی محمد وآل محمد باافتخار مامان پرنسس و پرنس😍😍
من اگه ببرم پس بدم ممکنه روستم ناراحت بشه دلش بشکنه حتی اگه منم بدم ایشونم نمیتونه استفاده کنه چون م ...

خوب خانم با عرض معذرت اخه چیزی به شما هدیه داده کا اصلا مال خودش نیست وشما خودتون برای روشن شدن مسله با اون خانم حرف بزنید تا قضیه برای شما روشن بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینطور که قاصد با جزئیات گفت و منم در طی چند بار تماس و دیدن که ازش پرسیدم تقریبا مطمئنم قاصد درست گ ...

عزیزم در شک بین حلال یاحرام بودن هدیه.حلال بودنش جاریه.

اگرمطمئنی حرامه ب این بهانه ک وقت نکردی قرائت کنی و می‌ترسی ک نخونده بمونه ببر پس بده.

اگرم در حد شک ک جلاله.استفاده کن

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
2728
خوب خانم با عرض معذرت اخه چیزی به شما هدیه داده کا اصلا مال خودش نیست وشما خودتون برای روشن شدن مسله ...

بله قطعا اینکارو میکنم و میگم حالا برای استفاده از قرآن چکار باید کرد پولشو چطور بپردازیم یا قرآنو چطور و به کی پس بدیم؟

اُفَوّضُ اَمری اِلی اللّه خدایا ممنونم که خوشحالم کردی اللهم صل علی محمد وآل محمد باافتخار مامان پرنسس و پرنس😍😍
اگه بفرض اینکه من به دوستم بگم قضیه رو و ایشونم بپرسن ببینن در حمایت از چه کسانی این نمایشگاه برگزار ...

اره شما باید پول اون به روز برای اونا واریز کنید وقضیه را تعریف کنید طوری که ابروی اون شخص هم حفظ بشه

بله قطعا اینکارو میکنم و میگم حالا برای استفاده از قرآن چکار باید کرد پولشو چطور بپردازیم یا قرآنو چ ...

اگه واقعا صاحبش نبود بعد از جستجو وگشتن باید از طرف اون به فقیر صدقه بدین

اگه واقعا صاحبش نبود بعد از جستجو وگشتن باید از طرف اون به فقیر صدقه بدین

شما مطمئن هستین؟واقعا با این کار میتونم از قرآن استفاده کنم؟ممنونم با صبر و حوصله جوابمو میدین

شما مطمئن هستین؟واقعا با این کار میتونم از قرآن استفاده کنم؟ممنونم با صبر و حوصله جوابمو میدین

این چیزی که داخل رساله ها نوشته ولی این درصورتی که از پیدا کردن طرف نا امید بشی ولی اگه راهی برای پیدا کردن باشه باید اون اول انجام بدی

این چیزی که داخل رساله ها نوشته ولی این درصورتی که از پیدا کردن طرف نا امید بشی ولی اگه راهی برای پی ...

ممنونم عزیزم لطف کردی.

قرآن و پس بده یکی شبیهشو بخر 

برام دعا کنید بشه من به دعاهای خیر و نفس حق شما نینی سایتی ها ایمان دارم تاحالا هرچی خواستم و دعا کردید در حقم شده😊🙏🏻 چی میشه اگه اینم بشه😔(( اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک))