2726
یجوری میگن واااای خدایا توبه ..انگار دست خود طرفه  تا سرتون نیاد دنیا بیخیالتون نمیشه  ا ...

مرسی عزیزم ک درک میکنی دقیقا دارم همینکارو میکنم، هیچی ک ازش نکه نداشتم تو گوشیم،همشم سعی میکنم درو برم شلوغ باشه ولی لامصب یادش همه جا باهامه،برام دعا کن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی عزیزم ک درک میکنی دقیقا دارم همینکارو میکنم، هیچی ک ازش نکه نداشتم تو گوشیم،همشم سعی میکنم درو ...

من توصیه خودم اینه ...

خیلی کتاب بخون روحت ک پرورش داده بشه بسادگی با هرمسئله ای کنار میای ...قدم بزن 

تغذیه ات رو درست کن 

برو یه کلاس اموزشی و سعی کن برای خودت هدف داشته باشی 

امیدوارم کمکت کنه

آره ب همینم فک میکنم توفکرپیشرفتم دیگ قیدعشق وعاشقی روزدم دس گذاشتم روقلبم💔 

ولی خییلی سخته ادم هر قد میخاد خودشو بزنه به بیخیالی نمیشه ک نمیشه خدا هیشکیو به این. رد گرفتار نکنه،از  صد بار کرونا گرفتن بدتره

2728
دوران دانشجویی عاشق یکی از همکلاسی هام شدم. خیلی حالم بد بود چون عشق یکطرفه بود و ما اصلا مناسب هم ن ...

با اینکه ادم بی اعتقادی هستم، ولی همون اول به استارتر گفتم خیلی دعا کن. اعتقادم به دعا و خواستن از خدا از زمین تا اسمونه.

ولی خییلی سخته ادم هر قد میخاد خودشو بزنه به بیخیالی نمیشه ک نمیشه خدا هیشکیو به این. رد گرفتار نکنه ...

آره ب خداهیچی آدموخوشحال نمیکنه جزوجوداون شخص🥺

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘
با اینکه ادم بی اعتقادی هستم، ولی همون اول به استارتر گفتم خیلی دعا کن. اعتقادم به دعا و خواستن ...

عزیزم تو که انقد بدعا معتقدی توروخخدا از ته دل برام دعا کن، من دعاهام مستجاب نمیش تو این مورد

قیییقا فقط همون ینفر میتونه حال آدمو خوب کنه،مگه ادم بمیره تا راحت شه 

خدانکنه عزیزم سعی کن فک نکنی من خیلی باخودم جنگیدم می‌خوام ب چیزای نشدنی فک نکنم دل نبندم زندگیتوکن بهشم فک نکن خودتومشغول کن بیکارنشین اصن.......دورتوشلوغ کن همش، ان‌شاءالله فرجی شه حال دلمون خوب شه 💔

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘
دوران دانشجویی عاشق یکی از همکلاسی هام شدم. خیلی حالم بد بود چون عشق یکطرفه بود و ما اصلا مناسب هم ن ...

پس چرا من بدبخت هر چقد دعا میکنم مهرش از دلم بره بیشتر دلتنگش میشم توروخدا ازون دعاهات واسه منم بکن

بیسم الله😲

😐🤦‍♀️دوستان اینو بفهمید که من فقط دوستدار استادم. خودشون نیستم پس هر خطایی از من دیدید پای خودم بزارید نه ایشون. اگرم کمی شعور داشتید خودتون میفهمیدید مجبور نمی‌شدم خودم بگم خیلی خوب میشد 🙂.👈هر چقدم بی ادب باشی من محترمانه جوابتو میدم زیاد به خودت فشار نیار گر میسر نیست مارا کام او عشق بازی میکنیم  عشق بازی میکنیم با نام او لطفا با شعری ک گذاشتم شوخی های ک درحد شخصیت خودتونه نکنید جنبشو ندارم 😊  یاد بگیریم از روی عکس پروفایل و اسم کاربری همدیگرو قضاوت نکنیم دنیا جا ی قشنگ تری میشه 🌹تو نی نی سایت عاشقا از کسایی قلبشونو شکستن، جاریا از جاریا، خواهر شوهرا از زن داداشا، عروس از مادر شوهرا، مادر شوهرا از عروسا، کاربرا از کارای دیگ، گله میکنن و میگن چقدر بد هستند، الان من موندم این بد های واقعی کجان؟ همه جز خوبا شدن ک... 
2706