2733
2734
عنوان

بیاید یکم دعوام کنید بلکن دلم اروم بگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 32 پست
خییلی صحنه بدیدبود ی جیغ بلند کشیدم ولی خیلی زود اتفاق افتاد نتونستم بگیرمش متاسفانه با سر هم افتاد ...

دوراز جونت عزیزم.ببین اتفاق بخواد بیفته میفته تو خودتو سرزنش نکن خدارو شکر به خیر گذشته

اتفاقا چند روز پیش تو خونمون همین بحث بود

به همسرم میگفتم اینقدر ناراحت میشم کسی بچش رو میذاره روی کانتر

دختر داییم هم بچش اون رو غذا میخورد داشت می افتاد دستش رو گرفت دستش در رفت

خیلی جای خطرناکیه، خدا رحم کرد 

مرا هزار امید است و هر هزار تویی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی از دست خودم خییلی عصبانیم اگه چیزیش می شد تا آخر عمر خودم و نمی بخشیدم    

عیبی نداره اگه تونستی ی چیز کوچولو براش بخر حتی خوردنی ببر براش بگو دلم مونده بود پیشت اینجوری خیلی بهتره برای هردوتون

اتفاقه دیگه خواهر خدارو شکر که به خیر گذشت

2731
آخی الهی خب خدارو شکر عزیزم ولی دیگه هیچوقت اینکارو نکن بچه ن دیگه ماشالله سرشار از انرژی  ه ...

زنداداشم همش دلداری می داد می گفت چیزی نشده اما خوب دست من بچه امانت بود نباید خیانت در امانت می کردم

دوراز جونت عزیزم.ببین اتفاق بخواد بیفته میفته تو خودتو سرزنش نکن خدارو شکر به خیر گذشته

واقعا من ب این ک اگه ی اتفاقی بخواد بیفته میفته اعتقاد پیدا کردم چون واقعا صد در صد حواسم بهش بود اصلا یک درصد هم احتمال نمی دادم بیفته

اتفاقا چند روز پیش تو خونمون همین بحث بود به همسرم میگفتم اینقدر ناراحت میشم کسی بچش رو میذاره روی ...

وای خانواده ما خیلی حساس ن اون موقع فقط منو زنداداشم خونه بودیم اگه بابام و شوهرم بفهمن خیلی دعوام می کنن

2738
وای خانواده ما خیلی حساس ن اون موقع فقط منو زنداداشم خونه بودیم اگه بابام و شوهرم بفهمن خیلی دعوام م ...

ان شاءا... که دیگه از این اتفاقات نداشته باشید

مرا هزار امید است و هر هزار تویی...

زن داداشت چ‌ادم خوبی بوده ک‌حرفی نزده هر کی دیگه بود همینو یه فتنه ی بزرگ‌میکرد 

خداروشکر اتفاقی نیفتاده دیگه از این اشتباهات نکن بچها شیطونن .

ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  مــــن ؏شــ♡ـق‌رو آرزو ڪـردمـــو تو مستـݼاب شدے♛ღ..!🦋 ️ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ.خدایا شکررررت❤️😍.
زن داداشت چ‌ادم خوبی بوده ک‌حرفی نزده هر کی دیگه بود همینو یه فتنه ی بزرگ‌میکرد  خداروشکر اتفا ...

حالا من بچه ندارم ولی والا اگه من جاش بودم خیلی ناراحت می شدم خداییش زنداداشم ادم خوبیه اما خوب داداشم ناراحت شد چشم غره رفت برام ولی ابرو داری کرد هیچی نگفت

2706