2726
عنوان

دوستان آشپز یه لحظه بیاید ضروریه 😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 959 بازدید | 42 پست

اینم دستور ماهیچه: 

پیاز بزرگ و رنده کن بریز توی روغن 

زردچوبه فراوون 

ب گوشتت نمک بزن بذار روی پیازا 

احتیاج نیست پیازو تفت بدی 

احتیاجی هم نیست گوشت سرخ شه 

سه یا چهارتا الو بخارا ک از قبل نیم ساعت خیسوندی رو هم بنداز تو قابلمه یک لیوان و نصف اب اضافه کن درشو بذار شعله خیلی کم 

ولش کن خودش بعد چند ساعت میپزه 

فقط حواست باشه ماهیچه رو برعکس کنی تو قابلمه چون ممکنه بخاطر الو بخارا بسوزه

بزرگــ شدیم همچون شایعه ای در روستــا  https://harfeto.timefriend.net/16267932972920  
اینم دستور ماهیچه:  پیاز بزرگ و رنده کن بریز توی روغن  زردچوبه فراوون  ب گوشتت نمک ...

منم تقریبا اینطوری درست میکنم ولی زردچوبه نمیریزم 

ممنون گلم 

حتما امتحان میکنم

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چه خوب خوشبحالت 

تعریف از خود نبود عزیزم 

من حتی نیمرو هم بلند نبودم درست کنم وقتی ازدواج کردم 

کم کم یاد گرفتم 

چ غذا ک‌ شور و بی نمک و سوخته و خام تحویل ندادم 

اگ خودت علاقه ب اشپزی داری زود یاد میگیری 

قبلش تگم کن دستور بهت بدم

بزرگــ شدیم همچون شایعه ای در روستــا  https://harfeto.timefriend.net/16267932972920  
منم تقریبا اینطوری درست میکنم ولی زردچوبه نمیریزم  ممنون گلم  حتما امتحان میکنم

نوش جونت

2728
منم تقریبا اینطوری درست میکنم ولی زردچوبه نمیریزم  ممنون گلم  حتما امتحان میکنم

نوش جونتون

تعریف از خود نبود عزیزم  من حتی نیمرو هم بلند نبودم درست کنم وقتی ازدواج کردم  کم کم یاد ...

حتما تگت میکنم مرسی عزیزم 

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
به خاطر هورموناش دیگه 

بخدا بخوان به مرغ هورمون بدن قیمتش سه برابر تموم میشه

به این حرفها گوش ندین تو رو خدا

صحبت از پژمردن یک برگنیست...گفت و گو از مرگ انسانیت است....
بخدا بخوان به مرغ هورمون بدن قیمتش سه برابر تموم میشه به این حرفها گوش ندین تو رو خدا

معلومه هورمون داره عزیزم 

من اکثرا مرغ سبز میگیرم اونا هورمون نداره ولی اینسری مجبور شدم از این یکیا بگیرم 

اندازشم خیلی بزرگ‌تره 

من اول میزارم مرغ یه جوش بخوره بعد ابشو میزیزم نمیزارم مرغ بپزه چون طمعش میره داخل اب طعمش میره پس نزار زیاد جوش بخوره بعد پیاز خلالی خرد میکنم سرخ میکنم با فلفل دلمه هویج دارچین ادویه واری زرچوبه فلفل نمک رب میزنم بعد مرغا میریزم یکم مرغ تو رب سرخ شد یه قاشق گلاب با زعفرون اگه داشتی بکمم زیره له میکنم میریزم تو مرغ اب میزیزم یه قاشقم ابلیمو میریزم تمام بعد نوش حان 

لطفان برای مامان شدنم صلوات بفرستید 🙏🙏الهی به ارزوهای قشنگتون برسید .خیلی خیلی محتاج دعا های از ته دلتون هستم 
من اول میزارم مرغ یه جوش بخوره بعد ابشو میزیزم نمیزارم مرغ بپزه چون طمعش میره داخل اب طعمش میره پس ن ...

مرسی

من مرغو تمام اطرافو زردچوبه میزنم سرخ میکنم قشنگ بعد دوتاپیاز رنده میکنم سرخ میکنم وقتی پیاز سرخ شد ربم توپیاز تفت میدم مرغارو میزارم توش اب میریزم نمک فلفل دارچین یکم اخرشم ابلیمو خیلی خوب میشه اخرشم زعفرون اب شده ب مرغا اضافه میکنم مازرشک پلو اینطوری درست میکنیم برای تمام مراسما

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
معلومه هورمون داره عزیزم  من اکثرا مرغ سبز میگیرم اونا هورمون نداره ولی اینسری مجبور شدم از ای ...

من دامپزشکم مرغداری کار میکردم یه مدت

مرغ هورمون نداره یعنی انقدر گرون هست که اصلا برای مرغدار نمیصرفه بخواد به جیره اضافه کنه

چیزی که به اسم مرغ سبز عرضه میشه مرغی که توی دوره پرواری براش دارو استفاده نشده 

پوستش هم از روغنش میتونی استفاده کنی اما جگر و ریه و کلیه‌اش و استفاده نکنی بهتره اون هم بخاطر پالایش هوا و املاح و داروها 

این بحثها رو هر چند وقت یکبار باز میکنن برای ایجاد تنش بین مردم و‌...

صحبت از پژمردن یک برگنیست...گفت و گو از مرگ انسانیت است....
من مرغو تمام اطرافو زردچوبه میزنم سرخ میکنم قشنگ بعد دوتاپیاز رنده میکنم سرخ میکنم وقتی پیاز سرخ شد ...

مرسی