2726
عنوان

دارم دق میکنم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 5675 بازدید | 285 پست
عزیزم توکلت به خدا باشه،،منم 6سال نازایی داشتم باردار شدم بچم بعد تولد فوت کرد تاحد افسردگی رفتم توک ...

ان شاالله خدا بچتو واست نگه داره

خودمم بیام بیرون شوهرم از فکر و خیال بچه بیرون بیا نیست😔☹

خدا جونم شکرت هزاران بار شکرت که نگاه لطفت رو بهم انداختی🙏خدایا شکرت ک بچم صحیح و سالمه🙏❤خدایا شکرت که صدامو شنیدی۰❤بالاخره منم ۳۰تیرماه ۱۴۰۱ تستم مثبت شد و ۳ هفته بعدش صدای قلب خوشگلش رو شنیدم😍❤مامان فدات بشه ❤🤰🤱خدا جونم صدامو بشنو نوکرتم چیز زیادی نمیخام که فقط ۳_۴ تا بچه خوشگل و صحیح و سالم😍😘🤰🤱🌹🌹 توجه..توجه.. به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود😍❤🤰🤰خدایا من دلم بچه میخااااااا🤗🤱🤰 بچه هم دلش منو میخاد🤱🤰🤗 پس بیزحمت خداجون منو بچمو زودتر بهم برسون مرسی عشقم...من سال۱۴۰۰ مامان میشم😍😍😍 سال دیگه اسفند ماه بچم۳ ماهشه😍😍😍
ان شاالله خدا بچتو واست نگه داره خودمم بیام بیرون شوهرم از فکر و خیال بچه بیرون بیا نیست😔☹

ممنون،،خدا بزرگه درست میشه

مرد کوچک آسمانی ...شیرینی حضورت چه زود به کاممان تلخ شد .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دی اف ای نمیدونم چیه ولی آزمایش اسپرم داد ۹۸ درصد نامطلوبه

اشکال نداره  چند سالته  برو ایووی اف کدوم شهری 

و خدایی که به شدت کافیست،به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود، خدای خوبم سالهای انتظارم طولانی شده اینقدر زیاد که دیگه دوست ندارم بشمارم ولی هنوز به لطفت امیدوارم، میگن وقت سحر موقع استجابت دعاست توفیق هرروزشو بهم بده خدا جانم، عزیز مادر برا داشتنت دلی را به دریا زدم کسی که از اب هم واهمه داشت منی که هیچ دارویی نمیخوردم وقت مریضی، تو این سالها کلی امپول ودارو مصرفکردم که بیایی بشی عزیز دلمون بیا که خیلی چشم انتظارتیم  
2728

عزیزم تایپیکت و ک دیدم وظیفم دونستم از خودم برات بگم، فقط امیدوارم تا اخرش بخونی، من 2 سال تمام درگیر نازایی بی دلیل بودم و هر چقد دارو توردم و دکتر رفتم فایده نداشت،2 ماه بود قید دارو رو زده بودم و کلااااا نا امید بودم همشم میگفتم من تا اخر مادر نمیشم، حال من و شوهرم دقیقا عین حال شما بود، تا نیشنیدم کسی بارداره انقد گریه میکردم ک چشمام باز نمیشد،افسردگی گرفته بودم،ماه دومی ک بیخیال بودم مثلا، زد و من باردار شدم جایی که فک میکردم خوشبختیم کامل شده به لکه بینی افتادم و سقط شد تو 8 هفته😔😔اصلااا نمیخوام به اون روزا فک کنم فقط میدونم بدترین روزای عمرم بود، درد وحشتناک سقط و ناراحتی از دست دادن بچه ای ک یه ماه تمام از ذوق بودنش رو ابرا بودم و از یه طرف غصه اینکه نکنه دوباره باردار نشم یا دوباره 2 سال طول بکشه،مطمئن بودم دوباره باید 2 سال انتظار بکشم،ماه اول جلوگیری داشتم ماه دوم هم دست و پا شکسته جلوگیری کردم ماه سوم دقیقا ماه رمضون بود ما تو اون دو سال هر یک روز در میون رابطه داشتیم تا شاید باردار بشم ولی قشنگ یادمه اون ماه فقط دو بار رابطه داشتیم  اونم سریع میرفتم حموم،(تو اون 2 سال ک اقدام داشتیم بعد رابطه تا صب دستشویی نمیرفتم ک شاید جذب بالاتر بره😄) خلاصه اون ماه و چون ماه رمضون بود و کاملا هم نا امید بودم اصلاااا برام مهم نبود سریع حموم میرفتم،شب قدر حتی دلم نمیخواس با خدا حرف بزنم خیلی دلم شکسته بود ازش اخه سال قبلش ازش خواسته بودم تا شب قدر سال بعد یا نی نی تو شکمم باشه یا تو بغلم اما امسالم خبری نبود، دقیقااااا یه هفته مونده ماه رمضون تموم بشه من لک دیدم و پو گذاشتم و منتظر پریود شدم ولی خبری نشد، روز عید فطر دو روز قبل موعدم بود که با خودم گفتم یه بی بی چک اضافی دارم از قبل بزار همینطوری بزنم منکه ب بی بی چک منفی عادت دارم، زدم و در کمااااااال تعجب مثبت شد اونم چ مثبتیییییی😍، عکسش تو تاپیکام هست زیر 10 ثانیه پر رنگ شد سریع رفتم دوتا دیگه گرفتم و زدم هر کدوم پررنگ تر از قبلی، دو روز بعد دقیقا روز موعدم ازمایش دادم و عدد بتام 6700 بود😍😍ک دکتر از بالایی عدد خیلی تعجب کرد خلاصه سرت و درد نیارم من ب جای یه دونه نی نی مامان دوتا نی نی ناز شدم😍😍😍ک الان کنارم خوابیدن😍1 دی تولدشونه،اینارو گفتم تا بهت بگم هیچوووووقت از امید خا نا امید نشو خدا ب وقتش بهترییین و بهت میده، من اگه سقط نمیکردم الان این دوتا فرشته رو نداشتم پس بدون خدا بهتر از من و تو خیرمونو میخواد،من یه حس عجیبی بهم میگه دقیقا اتفاق توی امضات میفته و این ماه مامان میشی😍فقط ازت میخوام این ماه اصلااااا بهش فک نکن اصلا کاری کن موعدت یادت بره باور کن جواب میده، منم حتما برات دعا میکنم خدا دلت و شاد کنه 

قسمش بده ب گلوی بریده حضرت علی اصغر

ببخش متنم طولانی بود امیدوارم بخونی😍😍

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله  خدایا گفتی ناامید نشو منم روی حرفت حساب کردم                                                                
برید یزد دکترای خوبی داره عالین بیمارستان مادر مخصوص ناباروریه جواب میگیری من دلم روشنه 😘😘

توکل بخدا

ان شاالله با همین دکتره نتیجه میگیرم🤓

خدا جونم شکرت هزاران بار شکرت که نگاه لطفت رو بهم انداختی🙏خدایا شکرت ک بچم صحیح و سالمه🙏❤خدایا شکرت که صدامو شنیدی۰❤بالاخره منم ۳۰تیرماه ۱۴۰۱ تستم مثبت شد و ۳ هفته بعدش صدای قلب خوشگلش رو شنیدم😍❤مامان فدات بشه ❤🤰🤱خدا جونم صدامو بشنو نوکرتم چیز زیادی نمیخام که فقط ۳_۴ تا بچه خوشگل و صحیح و سالم😍😘🤰🤱🌹🌹 توجه..توجه.. به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود😍❤🤰🤰خدایا من دلم بچه میخااااااا🤗🤱🤰 بچه هم دلش منو میخاد🤱🤰🤗 پس بیزحمت خداجون منو بچمو زودتر بهم برسون مرسی عشقم...من سال۱۴۰۰ مامان میشم😍😍😍 سال دیگه اسفند ماه بچم۳ ماهشه😍😍😍
اشکال نداره  چند سالته  برو ایووی اف کدوم شهری

دیماه میشه ۲۹ سالم

پسرن گلم،خدا به دلت شادی بده

خدا حفظشون کنه😍

دست راستت زیر سرم😍

نزدیکه ۳ ساله🖤 ۲ بار باردار شدم زیر ۳ ماه سقط شدن😭

بیا منو ببین به خودت امیدوار شو...

۱۹ ساله ازدواج کردم اولین عروس بودم حالا کاری به دیگران ک بچه دار شدن ندارم ولی خییییلی برام سخت بود خبر حاملگی جاریمو شنیدم خدا بچشو حفظ کنه ولی ناراحتم از اینکه شوهرم تمام پروفایلاشو پس زمینه گوشیش شده عکس اون بچه...کاش الان حامله باشم تا سال بعد عکس بچه خودش رو گوشیش باشه😢 خدا انشاالله روزی تورو هم میده توکل داشته باش

💔 خدایا امیدم فقط تویی رحم کن بهم😘
عزیزم تایپیکت و ک دیدم وظیفم دونستم از خودم برات بگم، فقط امیدوارم تا اخرش بخونی، من 2 سال تمام درگی ...

فدات که وقت گذاشتی عزیزم

ان شاالله خدا نی نی هاتو واست نگهداره

و نظر لطف بهم بندازه..

من ۲ بار سقط کردم یکی ۷ هفته یکی ۱۱ هفته بحدی زجر کشیدم ک نگو و نپرس

امیدوارم که منم طعم شیرین مادرشدن رو بچشم😍🤱🤰

بیا منو ببین به خودت امیدوار شو... ۱۹ ساله ازدواج کردم اولین عروس بودم حالا کاری به دیگران ک بچه دا ...

ان شاالله خدا دل همه منتظرا رو شاد کنه هم شما هم من

توکل بخدا بالاخره ما هم مامان میشیم

2706