2726

چندتا حاجت دارم اگه بگم دعام میکنی از امام حسین بخواهی ؟

دوست دارم دعام کنی و بگی خدا منو همسرمو خوشبخت نگه داره همیشه و دوقلوی سالم عاقل صالح ناز نصیبمون کنه خدایا هرکی دعام کرد الهی که خوشبخت بمونه همیشه هرکیم دعام نکرد از دعای من بی نصیب بمونه انشاالله   

این چیزا واقعا زشته ...از خدا بخواید اولا..دوم خودت از امام حسین بخواه که وساطت کنه ...نیاز به این همه واسطه اونم انسان که معصوم نیست نداره ...مگه سید ها معصومن که اسنو میگید اخه

نميدونم والا؟

تا حالا هرچى ازش خواسته بودم بهم داده بود

حتى پسرمم هديه خودش ميدونم...

ولى الان ٩ماهه شديدن افسردم و ايقد ازش خاستم خوب بشم و نشدم...

زغوغاىِ جهان فارغ!!!🙃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

این چرت و پرت ها رو بذارید کنار .خودتون از خدا بخوایید

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

والا بابابزرگم میگفت ما سید حسینی هستیم ولی من برات دعا میکنم الهی هررررچی میخوای بدون نوبت خدا بهت بده و شفاعتت هم امام حسین کنه صلوانم فرستادم🙏🙏🙏🙏🙏🙏

منم تو زندگیم مشکل دارم دعا کن دلم اندازه عالم گرفته😥😥😥😥🙏🙏

این چرت و پرت ها رو بذارید کنار .خودتون از خدا بخوایید

ما ادما گاهی به هم دیگه میگیم التماس دعا،خدا دعای دیگران که درحقمون میشه روزودتربراورده میکنه حضرت زهرا هم فرمودندکه  دعای مومنی درحق مومن دیگه زودتر احابت میشه

درست نیست هرچیزی که توفکرتون نمیگنجه رو چرتوپرت خطاب کنید.

خدایاشکرت
ما ادما گاهی به هم دیگه میگیم التماس دعا،خدا دعای دیگران که درحقمون میشه روزودتربراورده میکنه حضرت ز ...

شما که در فکرت میگنجه بگو چرا باید یه آدم دیگه از امام حسین بخواد که ایشون واسطه بشن پیش خدا؟ جدش برسه به امام حسین یعنی چی؟یعنی هیچ به اصطلاح سیدی ندیدی که نا اهل و بد باشه؟ 

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
 شما که در فکرت میگنجه بگو چرا باید یه آدم دیگه از امام حسین بخواد که ایشون واسطه بشن پیش خدا؟ ...

چراندیدم ادما خوبو بد دارن همه خوب وپاک نیستن ولی سیدی اگر خوب باشه به جدش  زیادمتوسل میشن ازش میخوان به جدش متوسل بشه وبرای دیگران دعا کنه

یادمه همسابه ای داشتیم یه خانوم مسن سید بود خیلیا بهش میگن به جدش متوسل بشه ودعا کنه و واقعا دعاشم قبول میشد حتی الانم که به رحمت خدارفته من خیلی به جدش متوسل میشم وهربار نتیجه گرفتم 

البته بستگی به اعتقاد ادماداره شمااگر اعتقادندارید من هرچقدم توصیح بدم متوجه نمیشید جانم وقت خوش🤚

خدایاشکرت
چراندیدم ادما خوبو بد دارن همه خوب وپاک نیستن ولی سیدی اگر خوب باشه به جدش  زیادمتوسل میشن ازش ...

درسته منم هرچقدر توضیح بدم شما اصل حرف منو نمیگیرید ،خدا بیامرزه اون خانم رو خوبه براش ضریح نزدید حاجت بگیرید ازش

درسته منم هرچقدر توضیح بدم شما اصل حرف منو نمیگیرید ،خدا بیامرزه اون خانم رو خوبه براش ضریح نزدید حا ...

برات متاسفم که انقد بیکاری وقتتومیزاری بیای تاپیکی که یه ذره هم بهش اعتقاد نداری!دیگم منو ریپ نکن روشنفکر

خدایاشکرت
نميدونم والا؟ تا حالا هرچى ازش خواسته بودم بهم داده بود حتى پسرمم هديه خودش ميدونم... ولى الان ٩م ...

میشه دعا کنی وزنم ۵۰ کیلو بشه و رو همین استپ کنه و اینکه منوشوهرم همیشه به هم وفادار بمونیم و همسرم واقعا عاشقم باشه و بچه های صالح سالم و ناز نصیبمون بشه انشالله

دوست دارم دعام کنی و بگی خدا منو همسرمو خوشبخت نگه داره همیشه و دوقلوی سالم عاقل صالح ناز نصیبمون کنه خدایا هرکی دعام کرد الهی که خوشبخت بمونه همیشه هرکیم دعام نکرد از دعای من بی نصیب بمونه انشاالله   
چراندیدم ادما خوبو بد دارن همه خوب وپاک نیستن ولی سیدی اگر خوب باشه به جدش  زیادمتوسل میشن ازش ...

عزیزم سلام من اعتقاد دارم بخدا  میشه کمکم کنی بهم بگی چجوری متوسل بشم به اون خانم سید اسمشون چیه چجوری حاجتمو ازشون بخوام هرچی بگی انجام میدم حالم خوب نیست وسواس فکری دارم 

2706