2733
2734
عنوان

بنظرتون چیکار کنم

83 بازدید | 7 پست

من سه روزه کات کردم البته خودش کات کرد ، من الان ازش نفرت دارم از چشم افتاده ، ولی موضوع اصلی اینه یه پسر قبل اینکه من با پسری که کات کردم تو رابطه باشم بهم پیشنهاد داد من دو ماه تو رابطه بودم باهاش ولی گفتم ما فقط دوست معمولی هستیم گفت باشه ولی به حسایی بهم داشت ، بعد من باهاش کات کردم ، و با اون پسر دوست شدم که چن روزه کات کردم ، الان اون پسره که میگم بهم علاقه داره دوباره اومده میگه بهم یه فرصت بده خیلی اصرار داره ولی من ازش خوشم نمیاد چیکار کنم ؟

شاد باش ، خوب یا بد زندگی جریان دارد 😊

اصلا به این سرعت وارد روابط جدید نشو 

اول بحران عاطفی درونتو که الان ایجاد شده رفع کن بعد یه رابطه با چهارچوب و بدون تنش را شروع کن

من یک مادرم، مادری بدون زایمان اما عاشق فرزندانم. حس شیرین مادریم را با هیچ لذتی تغییر نخواهم داد.     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه هرکی مارو دوست داشت ماهم باید بهش اوکی بدیم؟

من تجربه کردم،میگم نرو تو رابطه

چون هم خودت اذیت میشی هم اون

و هیچ ذوقی برای زندگی..🪐 | هر عقیده ای لزوما قابل احترام نیست.🦄 یه روزی میرم✈و از ایران و ایرانی جماعت دور میشم•~• | ‏دارم میرم/: ولی با یه ایرانی میرم😑
2731
مگه هرکی مارو دوست داشت ماهم باید بهش اوکی بدیم؟ من تجربه کردم،میگم نرو تو رابطه چون هم خودت اذیت ...

من اصلا دوسش ندارم بعدشم من تازه کات کردم حالم زیاد خوب نیست

شاد باش ، خوب یا بد زندگی جریان دارد 😊
من اصلا دوسش ندارم بعدشم من تازه کات کردم حالم زیاد خوب نیست

خب پس بگو بهش که شرایطشو نداری

و هیچ ذوقی برای زندگی..🪐 | هر عقیده ای لزوما قابل احترام نیست.🦄 یه روزی میرم✈و از ایران و ایرانی جماعت دور میشم•~• | ‏دارم میرم/: ولی با یه ایرانی میرم😑

اینم از روابط امروزی ..واسه خودتونحداقل ارزش قائل باشید ..یک روز دوست معمولی یک روز اجتماعی یک روز اقتصادی ..یک روز دوست پسر ..چه خبره ...مگه جنگه ..این همه شتاب واسه تو رابطه رفتن زنگ خطره به خدا ..حلوات خیرات میکن؟

2738