2737
2734

خونم، یه تمیز کردن اساسی میخاد، کی تمیزش کنم ک برا زایمانم تمیز بمونه؟ شوهرمو 1 هفته میتونم نگهدارم تو خونه، 15 اسفند زایمانمه، چیکار کنم؟ 

10 روزی ک قراره بخوابم چی بزارم تو فریزر ک مامانمم راحت غذا درست کنه؟ 

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍

گوشت و مرغ و حبوبات بپز فریز کن خیلی راحته سبزی هم بزار اینجوری مادرت راحت تر اشپزی میکنه 

خیلیم به خودت فشار نیار عزیزم 

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 

یکماه اخر مثلا حبوبات و پیاز سرخکرده فریز کن

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید ی سوال واقعا ذهنمو درگیر کرده ، چ موقع میشه رفت حموم و شیو کرد ؟؟؟؟؟ 

مثلا همون موقع ک درد و حس کرد میشه رفت حموم

🌹♥️❌⛔ازین کاربری دو نفر کاملا متفاوت بنا ب دلایلی استفاده میکنن⛔❌♥️🌹 🙂
2731
گوشت و مرغ و حبوبات بپز فریز کن خیلی راحته سبزی هم بزار اینجوری مادرت راحت تر اشپزی میکنه  خیل ...

آره میخام آت آشغالهای یخچالو خالی کنم، (خیلی چیزا هستن ک اصلا نمیخوریمالکی مونده) بعد بجاش حبوبات و اینا بزارم، اون موقع باید حتما خونم تمیز باشه. تا مهمون اومد خودمم راحت باشم 

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍
2738
ببخشید ی سوال واقعا ذهنمو درگیر کرده ، چ موقع میشه رفت حموم و شیو کرد ؟؟؟؟؟  مثلا همون موقع ک ...

همینو منم میخام بدونم روم نمیشد، آخه من الان 6 ماهمه ولی دستم نمیرسه، از حفظ میزنم 😅

بعد نمیدونم اون روزا هر دوروز یبار برم موبر بزارم برا بچه ضرر نداره؟ 

ببخشید ی سوال واقعا ذهنمو درگیر کرده ، چ موقع میشه رفت حموم و شیو کرد ؟؟؟؟؟  مثلا همون موقع ک ...

طبیعی هستی؟ 

من سزارینی ام سه چهار روز قبل از زایمانم شیو کردم

اگر دردت کم باشه میتونی بری شیو کنی

اگرم ک دردت خیییلی زیاد باشه ک دیگ ب شیو نمیرسه خودشون واژنتو تمیزمیکنن

تیکر تولد یکسالگی دخترم💋👨‍👩‍👧
همینو منم میخام بدونم روم نمیشد، آخه من الان 6 ماهمه ولی دستم نمیرسه، از حفظ میزنم 😅 بعد نمیدونم ا ...

اگه ب جواب رسیدی لایکم کن

🌹♥️❌⛔ازین کاربری دو نفر کاملا متفاوت بنا ب دلایلی استفاده میکنن⛔❌♥️🌹 🙂
اگه ب جواب رسیدی لایکم کن

باشه حتما

آره من با درد ناجور رفتم بالا تا پایین شیوه کردم موهامو شونه کردم بافتم لباس پوشیدم زعفرون دم کردم خوردم خونه رو مرتب کردم حتی ثانیه آخر نمیتونستم دیگه از درد صاف وایسم ولی تا تلویزیون رو خاموش نکردم نرفتم🤣🤣🤣🤣🤣

👈🤷👉
آره میخام آت آشغالهای یخچالو خالی کنم، (خیلی چیزا هستن ک اصلا نمیخوریمالکی مونده) بعد بجاش حبوبات و ...

اره عزیزم تمیز کن راحت باشی

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 
2706