2737
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اسمت چ باحاله 

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲

واکثر مردا بعد زایمان از زنشون

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
2738

من ک حامله نیستم و بدم میاد ازش چجوری میشه😂😂

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
شوخی کردم ،میگن بویایی زن حامله خیلی زیاد میشه،بعد از بوی بدن شوهرش بدش میاد طبیعی هس

من ب بوش حساس نشدم 

اما سر کوچکترین مسایل ازش حرص میخورم   کوچکترین بی توجهی اگر ازش دیدم حتی هزار سال پیش یادم میاد هرروز باهاش دعوا میکنم    ازش بدم نمیاد اما حس میکنم حسم بهش کمتر شده انگار یکم سرد شدم😑

خدا جونم  بچه هامو به خودت میسپارم مراقبشون باش

هم بویاییم خیلی فرق کرده واقعا هر بویی اذیتم میکنه خودم از حمام میام بیرون دو ساعت بعد حس میکنم بوی گند میدم رتجع ب همسرمن همین حسو دارم

از طرفی خیلی حساس و زودرنج شدم ب وضوح دنبال دعوام🙄

ما را به کار جهان هرگز التفات نبود....! :-)
هم بویاییم خیلی فرق کرده واقعا هر بویی اذیتم میکنه خودم از حمام میام بیرون دو ساعت بعد حس میکنم بوی ...

منم  این چند وقت هرروز دعوا کردم باهاش امروزم ی دعوای شدید کردم  خیلی میره رو مخم  شایدم من حساس شدم نمیدونم  فقط گریه میکنم روز و شب

خدا جونم  بچه هامو به خودت میسپارم مراقبشون باش
2706