2703
2553
عنوان

ماه آتی يعني این ماه يا ماه بعد؟

7118 بازدید | 14 پست

سلام بچه ها این پیامک از طرف بیمه تامین اجتماعی اومده یعنی این ماه حقوق رو میدن يا ماه بعد؟ بیستم چک دارم 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه این ماه اومده ماه بد

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            
2720
2714

یعنی از الان تا پانزدهم دی

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
الان براتون حقوق واریز میشه؟ یعنی قانون جدید اجرا میشه؟ میشه بپرس چطور اقدام کردید؟ من نزدیک دو ماه ...

من بعد اینکه زایمان کردم مدارک رو بردم بیمه البته 3 ماه بعد از زایمان اولین حقوق رو دادن. الان بچم پا گذاشته توی هشت ماه تا حالا 4 تا حقوق دادن. آره اجرا میشه 9 ماه مرخصی. بری بیمه بهت میگن چیا ببری نگران نباس

الان براتون حقوق واریز میشه؟ یعنی قانون جدید اجرا میشه؟ میشه بپرسم چطور اقدام کردید؟ من نزدیک دو ما ...

توی سایت هم گذاشتم ولی ایراد گرفتن مدارک ببرم منم. بردم همش 3 بار رفتیم بیمه و اومدن که تموم شد کاراش

توی سایت هم گذاشتم ولی ایراد گرفتن مدارک ببرم منم. بردم همش 3 بار رفتیم بیمه و اومدن که تموم شد کارا ...

ممنونم ازت

بازم همین که میدن خوبه

من سر پسرم مرخصی زایمانم که تموم تقریبا سه الی چهار ماه بعدش بود که حقوق شش ماه رو باهام تصفیه کردن

2706